Ana SayfaMagazinTarkan yeni hali? Tarkan yeni uzun saçlı imajını görenler şoke oldu!

Tarkan yeni hali? Tarkan yeni uzun saçlı imajını görenler şoke oldu!

Tarkan yeni hali? Tarkan yeni uzun saçlı imajını görenler şoke oldu! Megastar Tarkan, yeni halini instagram hesabından sevenleri ile paylaştı. Görenlerin tanımakta zorluk çektiği Tarkan'ın yeni hali!

Tarkan yeni hali? Tarkan yeni uzun saçlı imajını görenler şoke oldu! Megastar Tarkan, yeni halini instagram hesabından sevenleri ile paylaştı. Görenlerin tanımakta zorluk çektiği Tarkan’ın yeni hali!

Tarkan yeni hali

Türkiye’nin starı Tarkan imaj değişikliğine gitti. Tarkan, yeni imajını “Hello canlarım, özledim” notu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Başarılarının yanı sıra saygılı tavırları ile gönülleri feth eden Tarkan imaj değiştirdi. Evlenip baba olduktan sonra sektörden iyice uzaklaşmayı tercih eden Tarkan, zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Sık sık özlü söz paylaşan Tarkan hayranları Megastar’ın postlarını heyecanla ve dört gözle bekliyor. Toplumsal olaylara duyarlığı ile, doğaya ve hayvanlara dair korumacı tavırları ile her zaman destek veren bir dönemin ortaklığı kasıp kavuran yıldız, Türkiye’nin Megastar’ı Tarkan imaj yeniledi.

Tarkan yenilediği imajını uzattığı siyah saçları ile sosyal medya hesabından “Hello canlarım, özledim” diye yazarak takipçilerinin beğenisine sundu.

https://www.instagram.com/p/CQbVI__HoTZ/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri