Ana SayfaMagazinTatlı Bela 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Tatlı Bela 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Tatlı Bela dizisinin Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümünün ardından 19. bölüm fragmanı da yayınlandı. Tatlı Bela dizisinde yeni bölüm Pazar akşamı Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Tatlı Bela dizisinin 20. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Shlok’un 180 derece değişmesinin ardından neye uğradığını şaşıran Ahhta, artık evden en kısa zamanda kurtulmanın çaresini aramaya başladı.

Tatlı Bela 19. bölüm fragmanı, dizinin pazar günü yayınlanacak bölümü hakkında fikir veriyor. Fragmana bakıldığında Anjali’nin gelini Ashta’yı bu kez de sofrada azarladığı görülüyor.

Tatlı Bela dizisinin 19. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tatlı Bela son bölümde neler oldu?

Kısa sürede büyük hayran kitlesine sahip olan Tatlı Bela’nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı Bela 18. bölüm fragmanında izleyenler Shlok’un Ashta’ya karşı değişen davranışlarının nedenini arıyor. Tatlı Bela 18. bölüm fragmanı izle.

Ashta yeni bölüm fragmanında “Bu yaptığın karşılıksız kalmayacak. Bir gün Tanrı nünde hesabını vereceksin. Bana verdiğin sözlerin hesabını” diyerek Shlok’a yakardı.

Shlok ise onu mabede götürüp “Senden bütün kalbimle nefret ediyorum. Seni sevmemi nasıl beklersin? Hayatıma yalanla girmiş bir kızı nasıl sevebilirim ben? Bunu nasıl, ne cüretle düşünebilirsin?” sözleriyle Ashta’ya kin kusuyor.

Nefretle başlayan ancak sonrasında büyük bir aşka dönüşen Ashta ile Shlok’un hikayesini anlatan Tatlı Bela dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ashta’nın kolyesini koparan, odasını darmadağın eden Shlok ne yapmak istiyor? Shlok’un Ashta’ya bütün sevgisi yalan mıydı? Tatlı Bela 17. bölüm fragmanları izleyenleri şok edecek.

Shlok Ashta’nın gözlerine bakarak “3 ay, 21 gün, 6 saat ve 51 gün dakika önce seni gördüğüm ilk andan beri, seninle geçen her günüm ayrı bir mutluluktu. Ama bu özel günü, bu geceyi o zamandan beri bekliyorum” der. Ancak sonrasında birden bire değişerek Ashta’ya kötü davranmaya başlar. Tatlı Bela 17. bölüm fragmanında izleyeleri altüst edecek sahneler var.

Tatlı Bela 16. bölüm fragmanı – 21 Haziran Cuma

Dini tören için iki aile de bir araya gelirken Ashta’nın annesi çok ilginç bir işe kalkışır. Tuhaf hareketleriyle dizide ilginç bir kontrast oluşturan anne, kızı Ashta’nın odasına girip mücevherlerini almak ister. Tam bu anda Anjali içeriye girer. Ashta’nın annesi çareyi yatağın altına girmek. Odasını dağınık halde gören Anjali “Bu kızın gelenek denen şeyden haberi yok” diyerek çıkışır.

Tatlı Bela Cuma günü bölümü özeti

Ashta en güzel kıyafetlerini giymiş ve takılarını takmıştır. Geleneklere göre gelin görümce Ashta’yı odasına getirir. Oda muhteşem bir şekilde süslenmiştir. Heyecanla  Ashta Shlok’u beklemeye başlar.

Shlok gelince her şey güzel başlamıştır. Shlok Ashta’nın takılarını çıkarırken Ashta gözlerini kapatır. Tam o sırada Shlok Ashta’nın kalpli kolyesini sinirle çeker ve koparır. Kalbi birbirinden ayırır. Ashta şoka girmiştir.

Shlok gerçek yüzünü göstermeye başlar ve her şeyin bir oyun olduğunu söyler. Shlok benim hayatımın parçası olamazsın her şey yalandı der. Ashta bunu kabul etmediğini söyler hala Shlok’un kendisini sevdiğini söylemektedir.

Shlok çok ağır hakaretlerle Ashta’nın üzerine gider. Hatta o kadar aciz gözüktüğünü ve bundan da mutlu olduğunu söylemektedir. Ashta şoktadır. Shlok’un bir anda bu kadar değişmesine anlam verememektedir. Sabaha kadar Ağlayan Ashta bir köşede uyuyakalır. Shlok sabah kalktığında bir köşede uyuyan Ashta’nın üzerine bir sürahi suyu boşaltarak onu uyandırır. Bu sırada Sodjal Ashta’yı çağırır. Odanın halini görünce şaşırır. Kayınvalideden azar işitmeden hemen gel diyerek Ashta’yı uyarır

Son bölümde neler olmuştu?

Tatlı Bela dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe günü sevilen Hint dizisinde neler olacak ortaya çıkmaya başladı. Tatlı Bela 16. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tatlı Bela 16. bölüm fragmanı

Fragmanda Ashta “Siz artık benim annem sayılırsınız” diyerek Anjali’nin ayaklarına kapandı. Tam bu anda inanılmaz bir şey olur ve Shlok’un babası ayağını Anjali’nin önüne koyarak Ashta’ya engel olur.

Tatlı Bela’nın 16. Bölüm fragmanında geleneklere göre dini tören yapılana kadar Ashta, Shlok ile aynı odada kalamayacaktır.

Son bölümün özeti

Shlok ve Astha düğünden sonra eve gelir. Evdeki iktidarını kaybetmekten korkan Anjali ise evdeki gücünü korumak için Astha’ya adetleri diktatörce öğretmeye çalışır. Astha’nın artık gelini olduğunu kabul eden Anjali onu zorlamak için elinden geleni de ardına koymaz.

Tatlı Bela 16. bölümde dini tören bitmeden Shlok ile aynı odada bulunması mümkün olmayan Astha, Shlok’un annesi Anjali’nin uyarılarına rağmen Shlok’la yan yana yakalanır.

Niranjan ise Anjali’ye evin düzenini sağlayamadığı için kızar. Shlok ise adet ve geleneklerden sıkılır. Annesinin sürekli Astha’nın üzerine gitmesinden rahatsız olan Shlok, herkesin yanında annesine bağırır.

Anjali, evde yapılacak tören için hazırlıklara başlar. Astha da kendi ailesini törene davet eder. Fakat Anjali Astha’ya ailesinin bu törene gelmemeleri gerektiğini söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz