Ana SayfaMagazinTatlı Bela 27. bölüm fragmanı yayınlandı! 2 Temmuz Salı fragmanı izle

Tatlı Bela 27. bölüm fragmanı yayınlandı! 2 Temmuz Salı fragmanı izle

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela’da 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Shlok kapalı kaldığı şirketten dışarı çıktığında gazetecileri karşısında görür ve şaşırır. Ashta ise “Senden nefret ediyorum. Bu asla aşka dönüşmeyecek” diye bağırır.

Tatlı Bela dizisinin 29. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Tatlı Bela’nın 27 bölüm fragmanında Nirancan Shlok’un odasına girer. Shlok elindeki içkiyi saklar. Nirancan oğluyla mahkeme gününü konuşmak istediğini söyler.

Shlok’un ona söz verdiğini Ashta’yı tekrardan bu eve getireceğini ama bu söze rağmen boşanma kağıtlarının imzalandığını söyler.

Slok babasına saygıda hiç kusur etmez ve dinler. Nirancan ile Ashta arasında ise sürpriz bir konuşma geçer. Ashta Nirancan’a “Lütfen Shlok’tan ayrılmama yardım et, bana izin ver” diye yalvarır.

Son bölümde neler oldu?

Tatlı Bela dizisinin 26 bölüm fragmanı büyük sürprizler içeriyor. Shlok ve Ashta’nın canlandırdığı ana karakter yine büyük sürprizlerle ekrana geliyor. Shlok ile Ashta’nın boşandığı görüntüler bir şok etkisi yarattı. Tatlı Bela yeni bölüm fragmanında ikilinin çarşıda tartıştığı görünüyor. Ancak tartışmanın tam ortasında Shlok’un yüzünde beklenmeyen bir tokat patlıyor. Fragmanın geri kalan görüntülerde bakıldığında Ashta’ya boşanması için bir evrak uzatılıyor ve Ashta’nın bunu imzaladığı görünüyor.

Tatlı Bela 26. bölüm fragmanını izle

Tatlı Belada 27. bölümde Shlok ve Ashta ofiste çıkan yangın nedeniyle yoğun dumana maruz kalırken dumandan sığındıkları odada birbirlerine kendileri hakkındaki gerçekleri de anlatırlar.

Ashta belki de öleceklerini düşündükleri bir anda aklındaki ve yüreğindeki bütün gerçekleri Shlok’a anlatır. Ona “Seni gerçekten sevdim ama sen beni hiç sevmedin. Gerçekten benden bu kadar nefret mi ediyorsun” diye sorar. Shlok, Ashta’nın gözlerine bakıp tam gerçekleri söyleyeceği anda kurtarma ekibi içeriye girer.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz