Ana SayfaMagazinTatlı Bela 29. bölüm fragmanı! 4 Temmuz Perşembe fragmanı yayınlandı

Tatlı Bela 29. bölüm fragmanı! 4 Temmuz Perşembe fragmanı yayınlandı

Dizinin hayranları Shlok ile Ashta’nın barışacağı zamanı merakla beklerken Tatlı Bela’nın 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Hakim boşanmak için mahkemeye başvuran Ashta ve Shlok için 6 ay süre vermişti. Elbette bu sürede aynı evde yaşayacaklardı. Bir bakıma boşanmadan önce bir kez daha deneyin durumu! Tatlı Bela 4 Temmuz Perşembe fragmanı heyecanla bekleniyor.

Tatlı Bela dizisinin Cumartesi fragmanını izlemek için tıklayın. Tatlı Bela 31. bölüm fragmanı.

Shlok ile Ashta’nın bir odanın içinde Shlok soyunurken karşılaşması yeni fragmanın en önemli sahnelerinden biridir. Anjali Ashta’yı mutlu ettiğini göstermek için bir parti vermeyi ve onun ailesini de davet etmeyi düşünür.

Tatlı Bela 29. bölüm fragmanı

Hem Shlok’tan ayrılmak isteyen hem de onu sevdiğini bilen Ashta kurtulamadığı evin misafir odasında kalmaya başlar. Tek başına kaldığı odanın gece vakti elektrikleri kesilince ve dışardan garip hayvan sesleri duyunca korkmaya başlayan Ashta bunun hesabını Shlok’tan sormak ister.

Elektriklerin kesildiği anda Ashta’nın odasına giren ve onun bir hayli korktuğunu gören Shlok yeni fragmanda içten içe buna üzülür ve Ashta’yı sakinleştirmeye, ona güven aşılamaya çalışır. Birbirlerine sarılırlar. Barışma çok yakındır!

Ancak gerçek kısa süre sonra belli oldu. Nirancan’ın istediği gibi Shlok ve Ashta’nın birlikte yaşamasını isteyen Anjali elinde sigortayla çıkagelir. Elbette ikiliyi yeniden birleştirmek içni yapılan bu plan Anjali’nin başının altından çıkmıştır.

Shlok spor yapmak için dışarı çıktığı esnada Ashta yıkanmak için onun banyosunu kullanır. Ancak tam bu sırada eve dönen Shlok ile elektrikli bir karşılaşma yaşar.

Ashta şirkete ortak oluyor

Tatlı Bela 4 Temmuz Perşembe günü fragmanında neler anlatılıyor? Sabah kahvaltısına herkes vardır. Özellikle Ashta’nın da kahvaltıya inmesi mutlulukla karşılanır. Niranjan Ashta’yı mutlu ettiklerini göstermek için parti vermeyi düşünür. Anjali bu fikre sıcak bakar ve Ashta’nın ailesini davet etmeyi düşünür.

Evde verilen büyük ve gösterişli partide önemli bir sürpriz yaşanır. Nirancan Joshi’den şirket ortaklığını Ashta’ya devretmesini ister. Böylelikle Shlok’un şirketteki yeni ortağı Ashta olur. Bu duruma herkes şaşırır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz