Ana SayfaMagazinTatlı Bela 30. bölüm fragmanı yayınlandı! 5 Temmuz Cuma fragmanını izle

Tatlı Bela 30. bölüm fragmanı yayınlandı! 5 Temmuz Cuma fragmanını izle

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela’da 30. fragman zamanı. 5 Temmuz Cuma günü bölümü için yayınlanan fragmanda yine kafa karıştıran ilişkiler söz konusu. Yeni kurulan şirketin ortağı olarak Ashta’ya büyük haklar tanınır. Ancak bunun neden yapıldığı yeni fragmanda henüz belli değildir.

Tatlı Bela 30. bölüm fragmanı

Yeni şirketin belgeleri gelin Ashta’ya gerilir. Tatlı Bela yeni fragmanında Shlok’un babası yeni kurdukları şirkete Ashta’nın da ortak olmasını ister. Shlok ile aynı haklara sahip olacaktır Ashta. Ancak bu haberden Shlok ilk kez partide haberdar olur.

Tatlı Bela dizisinin Cumartesi fragmanını izlemek için tıklayın. Tatlı Bela 31. bölüm fragmanı.

Son bölümde neler oldu?

Hem Shlok’tan ayrılmak isteyen hem de onu sevdiğini bilen Ashta kurtulamadığı evin misafir odasında kalmaya başlar. Tek başına kaldığı odanın gece vakti elektrikleri kesilince ve dışardan garip hayvan sesleri duyunca korkmaya başlayan Ashta bunun hesabını Shlok’tan sormak ister.

Elektriklerin kesildiği anda Ashta’nın odasına giren ve onun bir hayli korktuğunu gören Shlok yeni fragmanda içten içe buna üzülür ve Ashta’yı sakinleştirmeye, ona güven aşılamaya çalışır. Birbirlerine sarılırlar. Barışma çok yakındır!

Ancak gerçek kısa süre sonra belli oldu. Nirancan’ın istediği gibi Shlok ve Ashta’nın birlikte yaşamasını isteyen Anjali elinde sigortayla çıkagelir. Elbette ikiliyi yeniden birleştirmek içni yapılan bu plan Anjali’nin başının altından çıkmıştır.

Shlok spor yapmak için dışarı çıktığı esnada Ashta yıkanmak için onun banyosunu kullanır. Ancak tam bu sırada eve dönen Shlok ile elektrikli bir karşılaşma yaşar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz