Ana SayfaMagazinTatlı Bela 31. bölüm fragmanı! Yeni fragmanda çalınan mücevherler var

Tatlı Bela 31. bölüm fragmanı! Yeni fragmanda çalınan mücevherler var

Tatlı Bela 31. Bölüm fragmanında Ashta’nın mücevherleri çalınır ve bu olay yeni fragmana damga vurur. Akşam saatlerinde Kanal 7’de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin 31. Bölüm fragmanında kırmızı gülleri görür görmez Shlok’nu öfke nöbeti geçirmesinin gerçek nedeni nedir?

Tatlı Bela 31. Bölüm fragmanı

Düzenlene partide sürpriz şekilde Ashta’ya yeni şirkette ortaklık teklif eden Nirancan’ın gerçek amacı nedir? Çünkü Nirancan’ın bu sürpriz kararından ne eşi Anjali’nin ne oğlu Shlok’un haberi vardır?

Ashta evde yapılan dini törene biraz geç kalarak Shlok’un kardeşi ile evli olan ezeli düşmanı Sojal’i sevindirir.

Altınlar çalınır

Törende herkesin takılarını taktığı sırada Anjali’nin gözü Ashta’nın takılarına takılır. Anjali, Ashta’nın takısının sahte olduğunu fark eder. Başlangıçta Ashta’ya çok kötü davranan ve ona kök söktüren Shlok’un annesi Anjali sonunda Ashta’yı sevebilecek mi?

Yeni fragmanda öyle bir sahne var ki adeta ağızları açıkta bırakıyor. Çalışma odasına giren Shlok, karşısında kırmızı gülleri görünce çılgına döner. Ofisindeki her şeyi yıkıp dökmeye başlar. Ashta ise “Eğer senin karınsam benim sevdiğim şeylere saygı göstermelisin” diyerek Shlok’a tepki gösterir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz