Ana SayfaMagazinTatlı Bela 57. bölüm fragmanı! Tatlı Bela 1 Ağustos Perşembe fragmanı yayınlandı

Tatlı Bela 57. bölüm fragmanı! Tatlı Bela 1 Ağustos Perşembe fragmanı yayınlandı

Kanal 7’de yayınlanan Hint Dizisi Tatlı Bela’dan yeni fragman geldi. Tatlı Bela 57 bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı 1 Ağustos Perşembe bölümü hakkanda önemli bilgiler veriyor.

Tatlı Bela 58. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Tatlı Bela 57. bölüm fragmanı

Nirajan’ın gerçek yüzü artık bütün aile tarafından fark edilmeye başlar. Anjali’nin bugüne kadar neden Ashta’ya kötü davrandığı sorusu da gün gibi ortaya çıkar.

Niranjan artık bütün öfkesiyle Ashta’ya odaklanmıştır. Anjali’ye göre evde fırtına öncesi büyük bir sessizlik yaşanmaktadır.

Niranjan yüzünden araları açılan Astha ve Shlok, aynı evin içinde iki yabancı gibi yaşarlar. Niranjan ise Anjali’ye tehditler savurur. Niranjan dediklerini yapacak mı?

Niranjan gizli şekilde Ashta ile bir görüşme ayarlayıp ona “Bu evde hiçbir şeyi değiştiremezsin. Buna gücün yetmez. Ben senden daha güçlüyüm” diyerek meydan okur.

Yeni bölüm fragmanında Astha Niranjan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için uğraşır. Shlok’un Astha’ya öfkesi ise dinmek bilmez. Astha’yla aynı evde iki yabancı gibi yaşayan Shlok, Astha’ya olan özlemini dindiremez. Barat ise kardeşini ve Astha’yı bir araya getirmek için plan hazırlar. Gyoti’nin evinde karşılaşan çift, neye uğradığını şaşırır. Fakat bunca özleme rağmen ikisi de geri adım atmaz. Öte yandan Niranjan ise Astha’nın sözünü dinlediği için Anjali’ye öfkelenir. Anjali’ye tehditler savuran Niranjan’ın planı ne?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz