Ana SayfaTürkiyeTatlı Bela dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Svati bilmecesi

Tatlı Bela dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Svati bilmecesi

Tatlı Bela dizisinin 33. Bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı Bela dizisinde 8 Temmuz Pazartesi günü neler yaşanacak büyük oranda belli oldu. Yeni bölüm fragmanında Ashta Svati’nin kim olduğunu merak ediyor ve öğrenmek için Shlok’un annesi Anjali’ye danışıyor.

Tatlı Bela 36. bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın. Perşembe günü dizide neler olacak?

Tatlı bela 33. bölüm fragmanında şunlar anlatılıyor:

Tatlı Bela 8 Haziran Pazartesi günü fragmanı yayınlandı. Shlok ile Ashta’nın en yakınlaştığı anda Shlok kaybettiği sevgilisi Swati’yi sayıklayınca olanlar oldu. Ashta ona “Svati değilim Ashta’yım ben” diyerek çıkışınca Shlok bir anda kendine gelir ve Ashta’yı kendinden uzaklaştırır.

Tatlı Bela son bölüm özeti

Düzenlene partide sürpriz şekilde Ashta’ya yeni şirkette ortaklık teklif eden Nirancan’ın gerçek amacı nedir? Çünkü Nirancan’ın bu sürpriz kararından ne eşi Anjali’nin ne oğlu Shlok’un haberi vardır?

Ashta evde yapılan dini törene biraz geç kalarak Shlok’un kardeşi ile evli olan ezeli düşmanı Sojal’i sevindirir.

Törende herkesin takılarını taktığı sırada Anjali’nin gözü Ashta’nın takılarına takılır. Anjali, Ashta’nın takısının sahte olduğunu fark eder. Başlangıçta Ashta’ya çok kötü davranan ve ona kök söktüren Shlok’un annesi Anjali sonunda Ashta’yı sevebilecek mi?

Yeni fragmanda öyle bir sahne var ki adeta ağızları açıkta bırakıyor. Çalışma odasına giren Shlok, karşısında kırmızı gülleri görünce çılgına döner. Ofisindeki her şeyi yıkıp dökmeye başlar. Ashta ise “Eğer senin karınsam benim sevdiğim şeylere saygı göstermelisin” diyerek Shlok’a tepki gösterir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz