Ana SayfaTürkiyeAbdullah Güzeldülger: Erdoğan siyasi kariyerini noktalamıştır. Öyle ben yoktum, ben kenardaydım, köşedeydim...

Abdullah Güzeldülger: Erdoğan siyasi kariyerini noktalamıştır. Öyle ben yoktum, ben kenardaydım, köşedeydim diyerek kurtulamaz

Abdullah Güzeldülger TV5 kanalında gelen son zamlar ve hükümetin başarısızlıkları hakkında çok kritik açıklamalar yaptı. “Erdoğan siyasi kariyerini noktalamıştır” diyen Güzeldülger, “Erdoğan ben yoktum, kenardaydım diyerek kurtulamaz” ifadelerini kullandı.

İşte Gelecek Partisi’nin yolsuzlukla mücadelede önde gelen ismi Abdullah Güzeldülger’in o açıklamaları…

Bugün hükümetin başımıza açtığı bela, faizi düşüreceğim, nasla hareket ediyorum diye çıktığı yolda döviz kurunu tetikleyerek genel fiyatlar seviyesini kontrolden çıkarmıştır.

Bunu öngördüler mi öngörmediler mi? Ben öngörmedikleri kanaatindeyim. Eğer öngörmüş olsalar kur korumalı mevduatla yola çıkarlardı. Yolda arabayı nasıl tekrar rotaya sokarız diye bu tür dahiyane fikirlerle ortaya çıkıyorlar.

Bugün hayat pahalılığı ve enflasyon nedeniyle insanlar elektrik faturalarını ödeyemiyor. Artık daha kötü duruma itildiler. Kara kara düşünüyorlar. Buradan bu ülkeye bir hayır çıkmaz.

Abdullah Güzeldülger: Erdoğan siyasi kariyerini noktaladı

Tayyip Erdoğan siyasi kariyerini noktalamıştır. Bugün itibariyle tutunacak hiçbir dalı yok. Hem Allah katında hem kul katında veballe gidiyor. Bu vebalin sonucunu alacak. Öyle ben yoktum, ben kenardaydım, köşedeydim açıklamalarıyla kurtulamaz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri