Ana SayfaTürkiyeFlaş son dakika iddiası! Temel Karamollaoğlu istifa etti

Flaş son dakika iddiası! Temel Karamollaoğlu istifa etti

Temel Karamollaoğlu'nun genel başkanlıktan istifa edeceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ancak kısa sürede gelen açıklamayla iddia yalanlandı.

Temel Karamollaoğlu’nun genel başkanlıktan istifa edeceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ancak kısa sürede gelen açıklamayla iddia yalanlandı.

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, Genel Başkan Karamollaoğlu’nun istifa edeceği hakkında çıkan iddiaları yaptığı açıklama ile yalanladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun istifa edeceği yönünde çıkan iddialara ilişkin ilk açıklama Parti Sözcüsü Birol Aydın, açıklama yayımladı.

İstifa iddialarına yalanlama

Saadet Partisi’nin resmi Twitter hesabından yayımlanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Partimizin toplumsal uzlaşıya, demokrasiye ve siyasete yaptığı katkılar Türkiye’nin geleceğine yönelik son derece önemli adımlardır.

Partimize yönelik karalama kampanyalarının ve yalan haberlerin asıl sebebi de kutuplaşmaya karşı uzlaşıyı, hukuksuzluğa karşı hukuku, adaletsizliğe karşı adaleti savunan bu anlayıştan rahatsız olunmasıdır.

Son olarak bu akşam bazı haber sitelerinde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu ve gereği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri