Ana SayfaTürkiyeTepki istifaları sürüyor! AK Parti Büyükçekmece Meclis Üyesi Habibe Çiftcioğlu istifa etti

Tepki istifaları sürüyor! AK Parti Büyükçekmece Meclis Üyesi Habibe Çiftcioğlu istifa etti

AK Parti’de istifalar devam ediyor. Davutoğlu’nun istifasıyla başlayan süreçte AK Parti’den bir ayrılık haberi daha geldi. AK Parti’nin eski İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan Başer, aynı zamanda hali hazırda Büyükçekmece AK Parti Meclis Üyesi idi. Habibe Çiftcioğlu Başer partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Habibe Çiftcioğlu’nun istifa mesajındaki şu sözler oldukça dikkat çekiciydi:

Ben değişmedim ancak içinde gururla yer aldığım ‘Halka hizmet, Hakka hizmettir’ düsturu ile görev yaptığım partimin değiştiğini üzülerek müşahade ediyorum. Artık davanın yerini menfaatin aldığı bir döneme girdik.

Habibe Çiftcioğlu Başer AK Parti’den istifasını twitter’dan şu sözlerle duyurdu:

Partimizin gidişatı, yanlış alınan kararlar ve uygulamalar sebebiyle, artık bu yapının bir parçası olamayacağım kanaatine vardım. Uzun yıllar bünyesinde severek görev yaptığım, hizmet ettiğim, emek verdiğim partimden, Ak Partiden istifa etme kararı aldım.

Habibe Çiftcioğlu kimdir?

1973 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Aslen Antalya’lı olup, evli ve üç çocuk annesidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nda öğrenime devam etmekte. 2012-2015 yılları arasında 4.Dönem Ak Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 5. Dönem İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevime devam etmekte.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz