Ana SayfaMagazinTeşkilat 2. bölüm fragmanı izle! TRT 1 Teşkilat yeni bölüm tanıtım fragmanı

Teşkilat 2. bölüm fragmanı izle! TRT 1 Teşkilat yeni bölüm tanıtım fragmanı

Teşkilat 2. bölüm fragmanı izle. TRT 1'in merakla beklenen dizisi Teşkilat bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Teşkilat yeni 2. bölüm fragmanı izle.

Teşkilat 2. bölüm fragmanı izle. TRT 1’in merakla beklenen dizisi Teşkilat bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Teşkilat 2. bölüm fragmanı izle. TRT 1’in merakla beklenen dizisi Teşkilat bu akşam ilk bölümüyle yayınlandı. Ardından da Teşkilat 2. bölüm fragmanı geldi. İşte Teşkilat 2. bölüm fragmanı.

Dizide Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul’un oyunculuğu büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümündeki sürprizlerinden biri Serdar’ın sevgilisiyle ilgiliydi. Serdar ilk bölümün son bölümünde sevgilisinin Türkiye’yi bölmeye çalışan ajan olgunu öğrendi.

Teşkilat 2. bölüm fragmanı izle

İlk bölüm adeta nefesleri kesti. TRT 1’in Milli İstihbarat Teşkilatı’nın operasyonlarına odaklanan yeni istihbarat dizisi büyük beğeni topladı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal Yurtcu’nun yer aldığı Teşkilat dizisi 1. bölüm ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

Teşkilat yeni bölüm fragmanı

İstihbarat teşkilatının en seçkin elemanları, müsteşar yardımcısının görevlendirmesiyle hayatlarına veda etti. Çok gizli yürütülen operasyon için bilindik hayatlarına veda eden teşkilat mensuplarının yeni maceraları merakla bekleniyor.

Teşkilat dizisi oyuncuları

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar.

Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini teklif eder.

Teşkilatın en iyi istihbaratçılarını bir araya getiren bu ekibin liderliği için teşkilatın en gözde ismi Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) seçilir.

Serdar, vatan sevgisi ile aşkı Ceren (Ezgi Eyüboğlu) arasında kalırken (çünkü bu görevin gereği Ceren de Serdar’ı ‘ölmüş’ bilecektir) her biri kendi alanında uzmanlaşmış istihbaratçılardan oluşan ekibin diğer üyeleri de geri dönüşü olmayan bir yola gireceklerinin farkına varırlar.

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor?

Milli istihbaratın operasyonlarına odaklanan Teşkilat dizisinin ana mekanı elbette Ankara. Ancak uluslararası çok sayıda şehirde de çekimler yapılıyor. Ankara’nın hemen her yerinde çekimleri süren dizi Keçiören, Akyurt, Altındağ, Gölbaşı, Polatlı ve Sincan başta olmak üzere çok sayıda ilçede mekanlar kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri