Ana SayfaMagazinTeşkilat 5. Bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 5. Bölüm fragmanı izle! Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 5. Bölüm fragmanı izle! TRT1’in yeni dizilerinden olan Teşkilat büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Bugün 4. Bölümüyle ekrana gelen Teşkilat dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınladı mı? Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde…

Teşkilat 5. Bölüm fragmanı izle! TRT1’in yeni dizilerinden olan Teşkilat büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Bugün 4. Bölümüyle ekrana gelen Teşkilat dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınladı mı? Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde…

Teşkilat 5. Bölüm fragmanı izle!

Teşkilat, Tims&B imzalı, Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile özel hayatını da konu edinen Türk televizyon dizisi. TRT 1’de yayınlanmaktadır. Senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı diziyi Yağız Alp Akaydın yönetiyor.

Teşkilat 4. Bölüm özet

Teşkilat’ın son bölümünde Serdar’ın Nazilere karşı harekete geçmesi dikkat çekiyor. Hulki ise bir bilardo salonunda ırkçılarla kavga ediyor. Bölümde Cartel grubunun bir döneme damga vuran şarkısı çalıyor.

Serdar artık Zayed Fadi’nin yok edilecekler listesinde! Ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istiyor. Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştiriyor!

Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber ediyor. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırıyor.

Ekip elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını önlemek için harekete geçiyor. Serdar ve ekibin Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i zor duruma sokuyor. Ceren, artık kendini Fadi’ye yeniden kanıtlamak zorunda.

Teşkilat Konusu

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ekrana getirecek…

Ankara’daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Millî İstihbarat Teşkilâtı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

Teşkilat oyuncuları

Dizinin kadrosunda; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Alptuğ Altınkaya, Serdar Yeğin, Yavuz Bingöl, Uğur Ahmet Say, Yunus Destebaşı gibi birçok usta oyuncu yer alıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri