Ana SayfaMagazinTeşkilat Ezgi Eyüboğlu sevgilisi kimdir?

Teşkilat Ezgi Eyüboğlu sevgilisi kimdir?

Teşkilat Ezgi Eyüboğlu sevgilisi kimdir? Teşkilat dizisinde Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu'nun sevgilisi de merak konusu oldu.

Teşkilat Ezgi Eyüboğlu sevgilisi kimdir? Teşkilat dizisinde Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu’nun sevgilisi de merak konusu oldu.

Teşkilat Ezgi Eyüboğlu sevgilisi kimdir?

Oğulcan Engin ile mutlu bir beraberlik sürdüren Ezgi Eyüboğlu, TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Teşkilat” dizisinde yer alıyor.

Eyüboğlu önceki gün sevgilisi Oğulcan Engin ile birlikte görüntülendi. Mutlu bir beraberlik sürdüren çiftten Oğulcan Engin sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’na övgüler yağdırdı. Engin “Gerçek hayatta ajan olsa hemen kanardım. Sevgilimi hayranlıkla izliyorum” dedi. Oğulcan Engin ünlü sunucu, şarkıcı Seda Sayan’ın eski futbolcu Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen çocuğu. Bu birlikteliği desteklediğini her fırsatta dile getiren Seda Sayan ben her zaman oğlumun arkasındayım diye belirtiyor.

Başarılı oyuncu Ezgi Eyüboğlu daha önce kendisi gibi oyuncu Kaan Yıldırım ile evliydi. Evliliği biten Eyüboğlu Oğulcan Engin ile mutlu bir beraberlik sürdürüyor. Eyüboğlu’nun eski eşi Kaan Yıldırım ise başarılı şarkıcı Hadise ile aşk yaşıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri