Ana SayfaMagazinTeşkilat Pınar kimdir? Ezgi Şenler'in gerçek mesleği ne

Teşkilat Pınar kimdir? Ezgi Şenler’in gerçek mesleği ne

Teşkilat Pınar kimdir? Ezgi Şenler'in gerçek mesleği ne? TRT'de yeni yayınlanmasına rağmen reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinin Pınar'ına hayat veren oyuncu Ezgi Şenler'in gerçek mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız!

Teşkilat Pınar kimdir? Ezgi Şenler’in gerçek mesleği ne? TRT’de yeni yayınlanmasına rağmen reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinin Pınar’ına hayat veren oyuncu Ezgi Şenler’in gerçek mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız!

Teşkilat Pınar kimdir?

 TRT’de yeni yayınlanmasına rağmen reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinin Pınar’ına hayat veren oyuncu Ezgi Şenler’in gerçek mesleğini duyunca çok şaşıracaksınız. TRT’nin yeni dizisi Teşkilat oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Birçok insan Teşkilat dizisinde Pınar karakterine hayat veren Ezgi Şenler’in dizide hızlıca kılık değiştirmesinden dolayı Şenler’in kim olduğunu merak eder oldu.

Ezgi Şenler karakterini ve diziyi anlatırken “Karakterim sıra dışı, heyecan verici, eğlenceli, renkli ve gizemli” diyerek anlattı.

Ezgi Şenler kimdir, gerçek mesleği ne?

28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da doğdu. Güzel oyuncu hayatının büyük bir bölümünü başkentte geçirmiştir. Aslen Ankaralı olan Ezgi Şenler28 yaşındadır. Ezgi Şenler boy-kilo olarak ise 1.68 metre ve 55 kilodur. Ezgi Şenler’in burcu ise kovadır.

9 yaşındayken baleye merak saran Ezgi Şenler Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü’nde iki yıl eğitim aldı. Bu eğitimin ardından 11 yaşındayken Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü’ne devam etti. Ardından tutkusunu mesleğe çevirmek isteyen güzel oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezun oldu.

Konsevatuvar eğitiminin sonrasında oyunculuk yapmak isteyen Ezgi Şenler ilk deneyimini Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Aslı karakteriyle yaşadı. Ezgi Şenler’e oyunculuk deneyiminde usta isimlerin yanı sıra Alperen Durmaz, Dİlan Deniz Çiçek ve Hilmi Cem İntepe gibi genç oyuncular da eşlik etti.

Ezgi Şenler dizileri arasında Bodrum Masalı’nın yanında Canevim ve Nefes Nefese de yer aldı. 2018 yılında Ezgi Şenler Nefes Nefes dizisinde Mercan rolünü canlandırdı. 2019 yılında ise Ezgi Şenler, Müjgan Haksever karakteriyle seyirci karşısına çıktı. Çatı Katı Aşk’ta da büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Ezgi Şenler şu sıralar Teşkilat dizisinde Pınar karakterini canlandırıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri