Ana SayfaMagazinTeşkilat Serdar'dan ayrılık açıklaması! Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrılmıyor!

Teşkilat Serdar’dan ayrılık açıklaması! Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılmıyor!

Teşkilat Serdar'dan ayrılık açıklaması! Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrılmıyor! TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Teşkilat'ta Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılacağına dair haberler sosyal medyada yayıldı. Ancak Ertuğrul'dan yanıt gecikmedi. Detaylar haberimizde!

Teşkilat Serdar’dan ayrılık açıklaması! Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılmıyor! TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Teşkilat’ta Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağına dair haberler sosyal medyada yayıldı. Ancak Ertuğrul’dan yanıt gecikmedi. Detaylar haberimizde!

Teşkilat Serdar’dan ayrılık açıklaması

Dün ortaya atılan bir iddiada dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un yapım şirketinin kendisine verilen sözleri gerçekleştirmediğinden dolayı diziden ayrılmaya ve 2. sezonda ise Teşkilat’ta yer almayacağı duyuruldu. İddialara göre sezon finalinin ardından diziden ayrılmak istediğini söyleyen oyuncuyu ikna çabalarının sürdüğü dillendiriliyordu.

Ancak Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizinin en kilit isimlerinden biriydi. Bunun üzerine dizinin izleyicileri de duydukları haber karşısında şoke oldu. Herkes Çağlar Ertuğrul’dan gelecek bir bilgiyi dört gözle bekledi.

Çağlar Ertuğrul da dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda dizi ile ilgili iddialara cevap verdi. Oyuncunun hesabından paylaştığı ve The Wolf Of Wall Street filminden alıntılanan GIF’te, filmin başrol oyuncusu Leonardo Di Caprio “I’m not fuckin’ leaving”, Türkçe anlamıyla “Ayrılmıyorum” diyordu.

Her ne kadar GIF dışında herhangi bir yorumda bulunmasa da Çağlar Ertuğrul’un bu paylaşımla verdiği mesaj bir hayli açıktı. Belli ki diziden ayrılmamaya karar verdi. Nitekim hayranları da yaptıkları yorumlarda Çağlar Ertuğrul’un yine kendine has bir yaklaşımla gerekli açıklamayı yaptığı belirtildi. Ancak bu habere en çok hayranları ve dizi severler mutlu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri