Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye kim elendi? Muhittin mi Sevgi mi elendi?

The Taste Türkiye kim elendi? Muhittin mi Sevgi mi elendi?

The Taste Türkiye 8. bölümde büyük çekişme vardı. Elenme etabına Muhittin ile Sevgi kaldı. The Taste Türkiye yarışmasında kim elendi sorusu da böylelikle yanıt bulmuş oldu. Bu hafta Sevgi yarışmadan elenen isim oldu. Şef Ali Ronay’ın takımındaki Sevgi The Taste Türkiye’ye veda eden yarışmacı oldu.

The Taste Türkiye’de kim elendi? 8 Temmuz elemesi için tıklayın.

The Taste Türkiye’de 1 Temmuz elemesinde kim elendi? Türkiye’nin önde gelen şeflerinin jüriliğini yaptığı 12 yarışmacının yaptığı yemeklerini jüriye beğendirmeye çalıştığı programda bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. The Taste Türkiye 8. bölümüyle ekranlara geldi.

The Taste Türkiye’de kim elendi?

Bu haftaki elemede yarışmacılar ve şefler arasında sinirler iyice gerildi. Yarışmanın başarılı ismi Huhittin Ali’yi sabote etti. Ekip halinde çalışan takımlar bu kez birbirine düştü. Ancak kısa süren münakaşaların ardından eleme eleme etabına geçildi. Muhittin ve Sevgi arasında yaşanan büyük elenme stresi sonunda Sevgi yarışmaya veda eden isim oldu. Sevgi The Taste Türkiye’den elendi.

Bu haftanın ünlü konuk şefi Kemal Sevinç tadımı gerçekleştirdiği ilk etapta menü Avakado tartar, Beef Wellington ve tatlıdan oluşuyordu.

KonK şef Kemal Sevinç’in tadım sonrası en beğenilen takım Şemsa Denizsel’in takımını oldu. Şef Şemsa Denizsel sef korumasına Efe’yi seçti. The Taste Türkiye’nin 2. etabında sardalyalı börek yapılmasını isteyen jüri üyeleri Muhittin ve Mustafa’ya büyük jest yaptı.

The Taste Türkiye adlı yemek yarışmasında kim elendi sorusu büyük merak konusu.

Muhittin’den büyük jest

Muhittin, Mustafa’nın yeni doğacak çocuğuna ayakkabı hediye ederek duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

Tabakların kime ait olduğunu bilmeden tadım yapan jüri üyelerinin yaptıkları tadımlarnın ardından bu etapta en iyiler Eren, Selin, Efekan oldu. The Taste Türkiye 8. bölümün en kötüler Eren, Sevgi ve Muhittin seçildi.

Muhittin mi Sevgi mi elendi?

Haftanın düellosu ise çikolatalı sufflede için yarışan Muhittin ve Sevgi arasında yaşandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz