Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye kim elendi?

The Taste Türkiye kim elendi?

The Taste Türkiye yarışmasının 4. Bölümünde kim elendi? Jüri üyelerinin kimin yaptığını bilmeden verdiği yemekler sonunda eleme potasına girenler oldu. Aynı zamanda haftanın en yüksek puanını alan sürpriz bir isim de vardı bu hafta. İşte The Taste Türkiye kim elendi sorusunun yanıtı.

Fox TV’nin sevilen yemek yarışmasında her hafta bir isim eleniyor. Bireysel tadım testinde haftanın en iyileri ve en kötüleri kimler oldu? Son ikiye kalan iki isim Aysun ve Sevgi oldu. Geçen hafta da eleme potasına kalan Aysun elenmekten son anda kurtulmuştu. Ancak bu kez başaramadı. Aysun The Taste Türkiye’den elendi.

The Taste Türkiye’de kim elendi? 8 Temmuz elemesi için tıklayın.

Ünlü yemek yarışmasının 5. bölüm fragmanı da yayınlandı.

The Taste Türkiye’de bu hafta kim elendi?

Selin’in hem şef koruması hem de 3 yıldız aldığı haftada kim elendi? Hangi jürinin takımı bir kişi eksildi? Jürinin son değerlendirmesiyle elenme düellosuna kalmaktan kurtulan isim Eren oldu. Son ikiye kalan isim Aysun ve Sevgi oldu. Aysun geçen hafta da eleme potasında yer almıştı.

Düelloda 15 dakikada karpuz peynir salatası yapmaları istendi iki isimden. Peki elenen kim oldu? Aysun mu yoksa Sevgi mi? Aysun The Taste Türkiye’den elendi.

The Taste Türkiye yarışması 4. bölümüyle 5 Haziran Çarşamba günü ekranlara geldi. Bayramın 2. gününde yayınlanan yemek yarışmasında kim elendi sorusu da yanıt buldu. Geçen hafta son anda elenmekten kurtulan Aysun, Sevgi ile girdiği potadan çıkamadı ve yarışmaya veda etti.

Bugün finalde çıkan lezzetler 3 jüri üyesini de mest etti. Şemsa Denizsel’in takımındaki Selin 3 yıldız alarak haftaya adeta damga vurdu. Bugün dokunulmazlığı da alan Selin bunun üstüne 3 yıldız kazanarak çok büyük bir başarı elde etti.

Ali Ronay: Üç kez bıçaklanma tehlikesi yaşadım

Bu hafta Ali Ronay’ın sözleri The Taste Türkiye yarışmasına damga vurdu. Ali Ronay, “Mutfak gergin bir ortamdır. Ben bugüne kadar 3 kez bıçaklanma tehlikesi yaşadım” diye konuştu.

Şef Ali Ronay: Hayatımda 3 kez bıçaklanma tehlikesi yaşadım

Haftanın şef korumasını kim kazandı?

Şef Ali Ronay takımından Sevgi’nin kaşığını seçti. Konuk jüri Ebru Erke’nin karşısına çıkması için Sevgi’nin tabağını beğendi.

Ardından Şemsa Denizsel takımındaki yarışmacıların yemeklerinin tadına baktı. Şef Şemsa, Selin’in kaşığını seçti.

Son olarak şef Rafet İnce takımındaki şef adaylarının yemeklerini tattı. Rafet İnce, Emirhan’ın kaşığını seçti.

The Taste Türkiye yarışmasında bu hafta konuk şef Ebru Erke oldu. Gastronomi uzmanı Ebru Erke 3 yarışmacıdan kimin tabağını seçti? Haftanın jüri korumasını kim kazandı?

Üç tabağın da tadına bakan konuk şef Ebru Erke şef korumasını Şemsa Denizsel’in takımından Selin’e verdi. Selin haftanın şef korumasını kazanan isim oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz