Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye’de kim elendi? Aysun mu Efe mi?

The Taste Türkiye’de kim elendi? Aysun mu Efe mi?

The Taste Türkiye’de kim elendi? Aysun mu Efe mi? Final anında en az puanı alarak son ikiye kalan isimler Aysun ve Efe oldu. Peki yarışmaya veda eden isim kim oldu?

Salatalık, keçi sütü, bal, taze asma yaprağı. Yarışmacılar bu malzemelerden pilav yapacaklar. Bıldırcın, kuzu eti ve tavuk. Bu yarışmacılar bu protein maddelerinden birini kulanacaklar. İsteyen üçünü de kullanabilir ancak şefler sadece birini kullanmalarını istiyor.

Jüri kime ait olduğunu bilmeden tadımlar yaptı. Yemeklere puanlar verdi. The Taste Türkiye yarışmasının 29 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölümünden en az puanı alan yarışmacı kim oldu?

The Taste Türkiye’de kim elendi? 8 Temmuz elemesi için tıklayın.

Eleme için son ikiye Aysun ve Efe kaldı

Şeflerin kimin yaptığını bilmeden verdiği puanlar neticesinde Aysun, Efe, Muhittin’in yemekleri kötü bulundu. Muhittin’in şef koruması olduğu için elenme stresi yaşamadı.

Şefler Selin, Eren ve Hümeyra ise şeflerin yemeklerini beğendiği isimler oldu. Şefler Ali Ronay, Rafet İnce ve Şemsa Denizsel kimin elenmesine karar verdi?

The Taste Türkiye kim elendi?

Rafet İnce’nin takımından Aysun ile Temsa Denizsel’in takımından Efe düelloya kaldı. İki isim 13 dakika içinde çılbır yaptı. The Taste Türkiye yarışmasına kim eda etti. Elenen isim şeflerin takımlarının ardından belli oldu.

Şefler Efe’nin yemeğini beğendi. Rafet İnce Aysun’u elenmekten kurtardı mı? Şeflerin takımlarından elenen yarışmacıyı kurtarma şansı bulunuyor. Rafet İnce “Sana inanıyorum. Benimlesin” diyerek Aysun’u elenmekten kurtardı.

Asaf Saner detayı

The Taste Türkiye’nin uzun sakallarıyla hatırlanan, sevilen yarışmacısı Asaf Saner hayatını kaybetti. Bundan 6 gün önce geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Asaf Saner için The Taste Türkiye’nin sonunda özel bir video paylaşıldı. Videoda, Asaf Saner anısına… notuyla Saner’in görüntüleri paylaşıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz