Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye'de kim elendi? Hüseyin Metin elendi

The Taste Türkiye’de kim elendi? Hüseyin Metin elendi

The Taste Türkiye’de bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. Yemeğini yetiştiremeyen Hüseyin Metin yarışmaya veda etti. Yemeğini yetiştiremediği için yarışmaya veda eden Hüseyin Metin’in elenme videosu yayınlandı.

The Taste Türkiye’de kim elendi? 8 Temmuz elemesi için tıklayın.

The Taste Türkiye’de kim elendi?

Yemeğini yetiştiremeyen Hüseyin Metin The Taste Türkiye’ye veda edecek miydi? The Taste Türkiye’de bu hafta elenme stresi yaşayan iki isim Hüseyin Metin ve Sevgi Asan oldu. Ali Ronay’ın takımındaki Sevgi jürinin kararıyla elenmekten kurtuldu.

Sevgi son anda elenmekten kurtuldu? Ali Ronay’ın takımında olan ve elenme stresi yaşayan Sevgi son anda elenmekten kurtuldu. Şemsa Denizsel koruma hakkını kullanmadı ve Hüseyin Metin The Taste Türkiye’den elendi.

Şemsa Denizsel Hüseyin Metin’i kurtardı mı?

Şemsa Denizsel, “Söyleneni uygulayabiliyorsun. Elinde lezzet olduğunu biliyorum. Ama teknik olarak zayıfsın. Çok fazla teknik çalışman lazım” dedi. Ancak Şemsa Denizsel koruma hakkını kullanmadı ve Hüseyin Metin The Taste Türkiye’den elendi.e

Şemsa Denizsel’in takımı 3’e indi

Bugün Rafet İnce yarışmaya 2, Ali Ronay ise 3 yarışmacıyla başlamıştı. Şemda Denizsel 4 yarışmacıyla en korunaklı jüri üyesiydi. Haftaya hem Ali Ronay hem de Rafet İnce, Şemda Şef’in takımını eksiltmek üzere bir plan kurmuştu. The Taste’nin bu haftasında bu plan Hüseyin Metin’in elenmesiyle başarıya ulaşmış oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz