Ana SayfaMagazinThe Taste Türkiye’de şef korumasını kim kazandı?

The Taste Türkiye’de şef korumasını kim kazandı?

The Taste Türkiye’de şef korumasını kim kazandı? The Taste Türkiye’de Şef Claudio’ya 3 takımdan hangisi en lezzetli yemeği sundu. Şef korumasını kim kazandı? Yemekler zamanında yemeklerini yetiştirebildiler mi? Misafir şef Claudio’ya en güzel yemeği kim sundu?

The Taste Türkiye yarışmasında bu hafta kim elendi? Tıklayın öğrenin.

Fox TV’nin yayınlandığı The Taste Türkiye yarışmasının en haşin şefi Rafet İnce yine çok sinirliydi. Yarışmacıları kıyasıya eleştiren Rafet İnce, “Böyle bir yemeği, Claudio gibi ünlü bir kefin önüne koyamam” diyerek eleştirilerini sakınmadan dile getirdi.

The Taste Türkiye’de şef korumasını kim kazandı?

Şefler Ali Ronay, Rafet İnce ve Şemsa Denizsel’in seçtiği en güzel yemekler hangisi oldu. Şef Claudio’nun tabağını seçtiği Muhittin şef korumasının sahibi oldu.

Şef Ali Ronay takımında Muhittin’in kaşığını seçti. Şemsa Denizsel ise takımdan Efe’nin kaşığını seçti. Şef Rafet İnce ise “Geçen hafta yanıldım ama bu hafta yanılmak istemiyorum. Misafirimiz Claudio’yu biz tatlı gönderelim” diyerek Ayşecan’ın kaşığını seçti.

Peki bu haftanın konuk şefi olan İtalyan Claudio Chinali kimin kaşığını seçti? Claudio Ali Ronay’ın takımından Muhittin’in tabağını seçti. Şef korumasını Muhittin aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz