Ana SayfaTürkiyeTHY Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRGEV Başkanı Fatmanur Altun'dan terör duyarı!

THY Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRGEV Başkanı Fatmanur Altun’dan terör duyarı!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un eşi, THY Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden dağa kaçırılan kız çocuklarını gündeme getirdi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun, kişisel Twitter hesabı üzerinden terör örgütü PKK’nın dağa kaçırdığı kız çocukları için “Dağa kaldırılan, terör baronlarına peşkeş çekilen şu küçücük kızlara seslerini çıkarmadılar, çıkarmıyorlar, çıkarmayacaklar. Tek kelime duyamazsınız o riyakar ağızlarından.” ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.

TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı ve THY Yönetim Kurulu Üyesi Fatmanur Altun, dağa kaçırılan kız çocuklarını gündeme taşıyarak “seslerini çıkarmadılar, çıkarmıyorlar, çıkarmayacaklar” dedi. Altun’un terör duyarı gözleri yaşartırken bu durum başka bir soruyu akıllara getirdi.

“Seslerini çıkarmadılar, çıkarmıyorlar, çıkarmayacaklar” derken kimi kast ettiği anlaşılmayan Fatmanur Altun’un 23 Haziran İBB seçimleri öncesi PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’a mektup yazdırılması ve kardeşinin TRT’ye çıkartılmasına sesini ses çıkarıp çıkarmadığı merak konusu oldu.

Kişisel Twitter hesabında bir paylaşım yapan Fatmanur Altun, PKK kampındaki kız çocuklarının fotosunu paylaştı.

Fatmanur Altun’un durduk yere yaptığı bu paylaşımın amacı anlaşılmazken sosyal medyada kullanıcılar tarafından kendisine “bebek katiline belediye için mektup yazdırılırken neredeydin?”, ” dağa kaçırılan kız çocuklarını dert edinmeniz güzel ama teröristbaşının kardeşi devlet televizyonunda AK Parti’ye oy toplarken siz neden sesinizi çıkarmadınız” şeklinde sorular yöneltildi.

Fatmanur Altun kimdir?

TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra THY Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürüten ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi olan Fatmanur Altun, tıpkı eşi gibi iki görevi birden üstlenmiş durumda.

Fatmanur Altun, ailesine yönelik karı koca çift maaş aldıkları yönündeki eleştirilere “Vatandaşla alay etmeyin” başlıklı bir yazıyla yanıt vermişti. Altun, yazısında kendilerine yönelik eleştirileri “Devlet adamlarının toplumsal tabakalaşmadaki yerlerini, yediklerini, içtiklerini, giydiklerini çoğu zaman yalan yanlış haberlerle sorgulatmaya çalışanlar halkı düşünenler değildir” sözleriyle savunmuştu.

Altun’un yazısında ilgili bölümde ise şu ifadeler yer almıştı:

“Devlette “dolgun ücret” karşılığı çalıştığı iddia edilen kabiliyetli bireylerin, burjuvazinin yönettiği ulus ötesi şirketler gibi yapılarda aynı hizmetin karşılığında onlarca kat fazla gelir temin edebilecekken devlet hizmetine talip olarak büyük fedakarlık gösterdikleri kasıtlı olarak halkın gözünden kaçırılmaktadır”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri