Ana SayfaMagazinTolga Güleç'ten esprili Hülya Avşar filtresi! Tolga Güleç'ten Masumiyet dizisinin finali için...

Tolga Güleç’ten esprili Hülya Avşar filtresi! Tolga Güleç’ten Masumiyet dizisinin finali için filtreli veda mesajı

Tolga Güleç'ten esprili Hülya Avşar filtresi! Tolga Güleç'ten Masumiyet dizisinin finali için filtreli veda mesajı! Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından Hülya Avşar'ın rol arkadaşı Tolga Güleç, esprili bir Hülya Avşar filtresi yaptı. İşte detaylar!

Tolga Güleç’ten esprili Hülya Avşar filtresi! Tolga Güleç’ten Masumiyet dizisinin finali için filtreli veda mesajı! Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından Hülya Avşar’ın rol arkadaşı Tolga Güleç, esprili bir Hülya Avşar filtresi yaptı. İşte detaylar!

Tolga Güleç’ten esprili Hülya Avşar filtresi

Başarılı oyuncu Tolga Güleç, Masumiyet dizisinde yüzüne filtre uygulanan rol arkadaşı Hülya Avşar’ı işaret ederek esprili bir paylaşımda bulundu. Veda paylaşımında bulunan Tolga Güleç, yüzüne tuttuğu kağıtla rol arkadaşını Hülya Avşar’ı ti’ye aldı.

Ünlü oyuncu, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi gören paylaşımına “En çok seni özleyeceğim Hülya Avşar filtresi” notunu düştü.

Hülya Avşar da “Ben de aynı fikirdeyim!” dedi

Rol aldığı dizide Hülya Avşar’ın yüzüne filtre uygulanmıştı. Filtre nedeniyle burnu görülemeyecek derecede kaybolan Avşar, sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü oyuncuyu bazı sosyal medya kullanıcıları ise ‘Harry Potter’ serisindeki ‘Lord Voldemort’ karakterine benzetmişti.

 

Sosyal medyada yapılan yorumlara kayıtsız kalmayan Hülya Avşar ise kendisini ti’ye almıştı. Avşar, kendisi için yapılan bir cap’si sayfasına taşıyarak “Ben de aynı fikirdeyim” demişti. Bir magazin programına konuşan Avşar, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: İlk bölümlerinde olsaydı ‘bu olmaz’ diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu.

Ünlü oyuncu, “Aramam gereken yerleri aradım, biraz gerildik. Sonra da ‘ne olacak?’ yani, dalga geçmeye başladık. ‘Bak nasıl da çıkmışım’ diyeceğim yani! Umurumda değil, neysek o! Şu anda tamamen diziye odaklanmış durumdayım” demişti.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri