Ana SayfaTürkiyeTosuncuk Mehmet Aydın teslim oldu

Tosuncuk Mehmet Aydın teslim oldu

2018 yılında binlerce kişiden milyonlarca lira dolandıran Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın Türk yargısına teslim oldu.

2018 yılında binlerce kişiden milyonlarca lira dolandıran Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın Türk yargısına teslim oldu.

Binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranan Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın, Brezilya Sao Paulo’da teslim oldu.

Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandıran ve daha sonra yurt dışına kaçan Mehmet Aydın’ın Brezilya Sao Paulo’da teslim olduğu aktarıldı.

Kırmızı bültenle aranan Çiftlik Bank kurucusu Aydın, dün akşam yayınladığı videoda Türk yargısına teslim olacağını söylemişti.

Aydın, söz konusu videoda kurduğu şirket büyüyünce etrafındaki ‘kötü niyetli insanları geç fark ettiğini’ ileri sürdü. Aydın, “Türk yargısına vereceği kararda ve gerçeği bulacağımıza hiç şüphem yoktur” dedi.

O videoda şu ifadeler yer aldı:

Mağduriyetleri gidermek adına yurt dışında bulunduğum süre boyunca elimden geleni yaptım ancak hakkımda açılan soruşturma, kovuşturma ve yakalama kararları nedeniyle bir netice elde edemedim.

Suçsuzluğumu ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım. Bu noktada Türk yargısına vereceği kararda ve gerçeği bulacağımıza hiç şüphem yoktur.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri