Ana SayfaMagazinTozkoparan İskender ne zaman final yapacak? Tozkoparan İskender final tarihi belli oldu!

Tozkoparan İskender ne zaman final yapacak? Tozkoparan İskender final tarihi belli oldu!

Tozkoparan İskender ne zaman final yapacak? Tozkoparan İskender final tarihi belli oldu! TRT 1 ekranlarında çocukların aileleri ile birlikte rahatlıkla izleyeceği dizi Tozkoparan İskender'in final tarihi belli oldu! Detaylar haberimizde!

Tozkoparan İskender ne zaman final yapacak? Tozkoparan İskender final tarihi belli oldu! TRT 1 ekranlarında çocukların aileleri ile birlikte rahatlıkla izleyeceği dizi Tozkoparan İskender’in final tarihi belli oldu! Detaylar haberimizde!

Tozkoparan İskender ne zaman final yapacak

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, çocuklar ve onlarla birlikte ailelerin de severek izlediği Tozkoparan İskender 26. bölümü ile sezon finali yapıyor.

Tozkoparan İskender 5 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de sezon finali ile izleyici karşına çıkıp ekranlara yaz tatili arası veriyor. İlgi ile izlenen Tozkoparan İskender’in Eylül ayında 4. sezonu ile ekranlarda olacak olması sevenlerinin yüzünü güldürdü.

Tozkoparan İskender Konusu!

Tozkoparan İskender Konusu: Zaman yolculuğu yapmış olan İskender, daha çocuk yaşlarında pek çok başarı elde etmiştir. İskender yol arkadaşı Fikri ve bir türlü peşini bırakmayan Giovanni ile ekranlara misafir oluyor. Sadece 12 yaşında olmasına rağmen pek çok yeteneği bulunan İskender, eğer 2020 yılından yaşamış olduğu zaman dilimine geri dönemezse tarihin seyri değişmeye başlayacaktır. Ayrıca bununla birlikte Tozkoparanlar’ın yok olma ihtimali de vardır. Ancak İskender’in tek derdi bu olmayıp onu günümüzde de pek çok farklı sorun beklemeye devam etmektedir.

Tozkoparan İskender Oyuncuları !

Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri