Ana SayfaTürkiyeTrajikomedya! Davutoğlu'nun Konya'da ziyaret ettiği derneğin çayını şekerini kestiler

Trajikomedya! Davutoğlu’nun Konya’da ziyaret ettiği derneğin çayını şekerini kestiler

Ahmet Davutoğlu’nun 3 gün önce Konya’ya yaptığı ziyarette uğradığı muhtarlar derneğinin çayı da şekeri de kesildi! Davutoğlu’nun önünü kesmek için her yolu mübah sayan AK Parti hükümetinin bu son icraatı onu komik duruma düşürmesi, Davutoğlu’nun önünü kesmek için neleri göze alabileceğini de göstermiş oldu.

Davutoğlu Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Çetin ve derneğe bağlı bazı muhtarlarla bir araya geldi. Ziyaretin ardından dernek başkanı Mustafa Çetin görevinden istifa etti. Sözcü gazetesine konuşan Çetin, “Karatay Belediye Başkanı bu görüşmeden rahatsızlık duymuş. Derneğe yapılan personel desteği ile çay-şeker yardımı kesildi. Ben de istifa etmek zorunda kaldım” diye konuştu.

Davutoğlu ile görüşmelerinin AK Partili Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya rahatsızlık verdiğini belirten Mustafa Çetin, “Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca Davutoğlu ile görüşmemizden rahatsızlık duymuş. Hasan Kılca bundan dolayı benimle eskisi gibi istişarede bulunmayacaklarını ve derneğe eskisi gibi yardımda bulunmayacaklarını söyledi” ifadelerini kullandı.

Dernekte çalışan çay ve temizlik personelinin belediye tarafından geri çekildiğini anlatan Çetin, “Derneğimize yapılan bütün yardımlar tek tek kesilmeye başladı. Derneğimizde bulunan temizlik personeli ve çaycı derneğin hizmetinden alındı. Ardından yapılan çay ve şeker yardımı da kesildi. Ben derneğimizin ve dernek üyesi arkadaşlarımızın zor durumda kalmaması için istifa etmek zorunda kaldım” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz