Ana SayfaTeknolojiTrendyol indirimleri başladı mı? İndirimler kaç gün süreek

Trendyol indirimleri başladı mı? İndirimler kaç gün süreek

Trendyol indirim günleri başladı! İndirim kaç gün sürecek? Seçme Trendyol indirim kataloğu çıktı mı merak konusu. Trendyol indirimleri 3 gün sürecek.

Yıl sonu indiriminde hem dijitalde hem de ana akım medyada yayınladığı reklamlarla rakiplerine büyük fark adan Trendyol, efsane indirimleriyle bir atak daha yaptı. Trendyol indirimleri başladı mı? Seçme Trendyol indirim kataloğu çıktı mı merak konusu. Trendyol indirimleri 3 gün sürecek.

Trendyol indirimleri başladı

Trendyol indirim başladı mı? Efsane cuma için Trendyol indirim kodu var mı? Trendyol’un gelenek haline gelen indirim kodu nereden alınır? Şu an için büyük indirimler söz konusu olduğu için ayrıca bir indirim kodu bulmak söz konusu değil.

Amerika’da Black Friday (Efsane Cuma) olarak geçen 2020 indirim kampanyası Türkiye’de de başladı. Trendyol 25-26-27 Kasım 2020 tarihleri arasında Efsane Günler indirimlerini başlattı. Trendyol seçme ürünleri için bir indirim kataloğu var mı?

Tüketiciler ihtiyacı olan ürünleri Trendyol Efsane günler kampanyasıyla yüzde 80’e varan indirimler ile hayalini kurdukları ürünlere sahip olma şansını yakaladı. Trendyol Efsane Cuma hangi ürünlerde indirim var? Trendyol Efsane Cuma İndirimleri 2020 kaç gün sürecek? Trendyol Black Friday indirimi ne zaman sona erecek? gibi merak edilenlerin yanıtı sizlerle.

Trendyol ayrıca bir yarışma da düzenledi. Efsane günlerin efsane telefon yarışması.

Trendyol Efsane Cuma İndirimleri Kaç Gün Sürecek?

Cep telefonu, bilgisayar, televizyon, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi elektronik ürünlerinde yüzde 80’e varan indirimler Efsane Günler alışverişini daha cazip hale getiriyor. Bu sene 25 – 26 – 27 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Efsane Günler ile Trendyol’da da pek çok elektronik üründe sıra dışı indirimler sizleri bekliyor. Peki Efsane Günler’de Trendyol’dan hangi elektronik ürünleri yüzde 80’e varan indirimlerle alabilirsiniz?

Trendyol telefon indirimleri

Cep telefonları için dünyanın önde gelen markaları Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi… En yüksek indirimli fiyatlar efsane cuma kampanyasıyla Trendyol’da. Hem akıllı telefon hem telefon kılıfları, yedek parçaları için büyük indirimler sunuluyor.

Trendyol indirim koduna gerek yok. Trendyol’un gelenekselleşen indirim koduna kasım ayında gerek kalmayacak. Efsane indirimleri efsane yarışmalar izliyor. İşte onlardan biri. Efsane günlerde efsane telefon yarışması.

Trendyol oyun indirimleri

Trendyol oyun severleri de unutmadı. Trendyol’un üç gün sürecek 25-26-27 Kasım tarihlerini kapsayan indirim günlerinde oyunlarda da indirimler var. Oyuncu bilgisayarlarından tutun da kulaklıklara, klavyelere, mouse ve oyunlara kadar büyük indirimler var.

Trendyol indirimleri ne kadar sürecek?

Trendyol Efsane Cuma 2020 alışveriş günleri 25-26-27 Kasım tarihlerinde sürecek. Bazı ürünlerde indirimler yüzde 30’u buluyor. Giyim ve elektronik başta olmak üzere kozmek, süpermarket gibi pek çok sektörde önemli indirimler var.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri