Ana SayfaTürkiyeTrol Abdurrahman Uzun kötü patladı

Trol Abdurrahman Uzun kötü patladı

Dün, Twitter’da paylaştığı bir mesajla internet sitesine saldırı olduğunu iddia eden koyu AK Parti’li trol Abdurrahman Uzun, sitesine saldırı olduğu bilgisini verirken alakasız bir şekilde defalarca konferans için çağrıldığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden “delikli kuruş” almadığını iddia etmişti.

Trol Uzun’un mumu yatsıya kadar bile yanmadı. Trol Uzun’a cevap veren Yeniçağ Gazetesi yazarı Murat Ağırel, Uzun’un yalan söylediğini belirterek bir takım belgeler paylaştı.

Bir konferans için 60 Bin TL almış

“Şahsı ve haber merkezi 1 tek delikli kuruş almamış …. Yani benim yazımdaki bilgiye yalan diyor Doğru söylüyor çünkü 1 Kuruş değil 60 Bin TL yani 6 Milyon kuruş almış… Takipçilerime duyduğum sorumluluk gereği belgelerini de paylaşayım+++” diyen Murat Ağırel, Abdurrahman Uzun’un İBB’den para aldığına dair belgeleri de paylaştı.

İBB’ye verdiği konferanslar karşılığında kendi bünyesinde bulunan FKR Medya, Uzer Medya ve Türkiye Haber Ajansı isimli internet siteleri için toplamda 60 Bin TL aldığı ortaya çıkan Trol Uzun, bir açıklama yapmak ihtiyacı hissetti.

60 Bin TL’yi beğenmedi

Twitter Üzerinden açıklama yapan Trol, “2014 yılında kurduğumuz haber merkezimiz istanbulda bir çok dijital ajansla çalışıyor. Bunlardan FKR evim ajansıda bir çok kurumun kampanya reklamlarını sitelere gönderdi. Biz ajanstan aldığımız reklam çalışmasını, cpm yani gösterim adedini doldurup ajansa fatura ederiz. Bu bahsi geçen reklamlarda kiptaşın bütün sitelere gönderdiği ev satış kampanyası idi. Ve biz İBB ile değil, ajansla çalıştık, çalışıyoruz da. 7 yıldır çalışan bir haber sitesine 60 bin lira gibi komik bir rakamla mı rant sağlanmış :))” dedi.

Önce ‘Bir kuruş almadım’, Sonra Hakkım olmayan ‘Bir kuruş almadım’

Murat Ağırel’in belgeleri ortaya koymasından sonra çark eden Trol Abdurrahman Uzun, önce delikli kuruş almadım dedi, sonra da parayı aldığını kabul etmek zorunda kalarak “hakkım olmayan bir kuruş almadım” diyerek dümen kırmak zorunda kaldı.

İşte Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’in paylaştığı belgeler

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz