Ana SayfaTürkiyeTrollere, troliçelere operasyon mu geliyor? Aziz Babuşcu'nun hedefinde Pelikancılar mı var? Abdullah...

Trollere, troliçelere operasyon mu geliyor? Aziz Babuşcu’nun hedefinde Pelikancılar mı var? Abdullah Başcı’dan: Artık zamanı geldi

Pelikancılara karşı mesafeli duruşuyla bilinen AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşçu’dan ilginç mesajlar geldi. Babuşcu, televizyonda AK Parti’yi savunur görünen kişilerin partiye zarar verdiğini söyledi.

AK Partili vekil Aziz Babuşçu, AK Parti’yi savunmak adına son derece antipatik tavırlarla konuşan gazeteci ve programcıların itici olduğunu vurguladı. Babuşcu şunları yazdı:

“Sabrın sonu! TV’lerde AK Parti’yi temsil ettiği iddiasıyla konuşan gazeteci ve programcılar, artık çözülmesi gereken önemli bir sorundur. Bu isimler durumdan vazife çıkarıyorlarsa vazifelerine son vermek lazım. Yok bu kişilere alan açılıyorsa; o zaman da oturup düşünmemiz lazım.

AK Parti ile ilgili hiçbir müktesebatı ve gerçek bağı olmayan bu gazeteci ve programcılar, milletin aklını karıştırmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Haksızlık da etmeyim tabii; AK Parti’ye karşı antipati oluşturmakta oldukça mahirler!”

Abdullah Başcı: Artık düşünme zamanınız geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, o eleştiriler üzerinden Babuşcu’ya “Artık düşünme zamanınız geldi” diyerek şu sözlerle cevap verdi:

Aziz Başkan, hep dile getirdik maalesef anlamak istemediler, çünkü işlerine gelmiyor. Artık düşünme zamanınız geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri