Ana SayfaMagazinTRT’de Muazzez Ersoy depremi

TRT’de Muazzez Ersoy depremi

Çok uzun bir zamandır TRT'de müzik programı yapan Muazzez Ersoy ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Ersoy'un programına son verildi.

Çok uzun bir zamandır TRT’de müzik programı yapan Muazzez Ersoy ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Ersoy’un programına son verildi.

2009 yıllından beri TRT Müzik ekranlarında Sevgilerimle adlı programı yapan Muazzez Ersoy, Geçtiğimiz hafta canlı yayında mikrofon sorunu yaşamış ve “İnşallah bezdirme politikası değildir. Eğer böyle bir şeyse anlaşmamın feshedilmesini istiyorum. Artık burama geldi yani” demişti. Ersoy’un programının iptal edildiği iddia edildi.

Muazzez Ersoy TRT’den neden ayrıldı?

Geçtiğimiz hafta canlı yayında mikrofon sorunu yaşayan ve “İnşallah bezdirme politikası değildir. Eğer böyle bir şeyse anlaşmamın feshedilmesini istiyorum. Artık burama geldi yani” diyerek sahneden sitem eden Muazzez Ersoy’un programının iptal edildiği ve yerine şarkıcı Yavuz Bingöl’ün getirildiği öne sürüldü.

Medyatava’nın haberine göre; Geçtiğimiz salı günü canlı yayında yaşanan bu olayın ardından TRT yönetimi, “Eğer böyle bir şeyse anlaşmamın feshedilmesini istiyorum” diyen Muazzez Ersoy’un sözleşmesini feshetti. Yerine de Yavuz Bingöl’ün, “Söz ve Müzik” adlı programla TRT Müzik ekranlarında olacağını öğrenildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri