Ana SayfaMagazinTuba Büyüküstün yeni projesi ne? Tuba Büyüküstün Dior reklam yüzü oldu! 

Tuba Büyüküstün yeni projesi ne? Tuba Büyüküstün Dior reklam yüzü oldu! 

Tuba Büyüküstün yeni projesi ne? Tuba Büyüküstün Dior reklam yüzü oldu! Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün, güzelliği ve zarifliğini dünyaca ünlü marka Dior'un reklam yüzü olarak taçlandırdı. Detaylar haberimizde!

Tuba Büyüküstün yeni projesi ne? Tuba Büyüküstün Dior reklam yüzü oldu! Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün, güzelliği ve zarifliğini dünyaca ünlü marka Dior’un reklam yüzü olarak taçlandırdı. Detaylar haberimizde!

Tuba Büyüküstün yeni projesi ne

Uzun süre sonra Star’da yayınlanan Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara gelen Tuba Büyüküstün, dizinin final yapmasıyla yine ekranlardan ayrılmıştı. Hayranları Tuba Büyüküstün’ü yeni bir projede görmeyi büyük bir sabırsızlıkla bekliyor.

Herkes Tuba Büyüküstün’ü yeni bir dizide görmeyi beklerken o bambaşka bir projeyle hayranlarının karşısına çıktı. Tuba Büyüküstün, dünyanın en büyük kozmetik markalarından biri olan Dior’un Türkiye’deki marka yüzü oldu.

Tuba Büyüküstün bundan böyle tüm güzelliğiyle Dior reklamlarının Türkiye’deki yıldızı olacak. Bugüne kadar pek çok Hollywood yıldızı, Fransa’nın bu köklü markasının yüzü olarak ekranlara gelmişti.

Bu arada Tuba Büyüküstün’ün yakında dijital bir projede yer alacağı söyleniyor. Sefirin Kızı çekimleri bittikten sonra İstanbul’da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Büyüküstün, Dijital bir proje olduğunu, o yüzden İstanbul’a döndüğünü söylemişti. Tuba Büyüküstün’ün yeni projesiyle ilgili henüz netleşen herhangi bir bilgi yok.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri