Ana SayfaMagazinTuğba Özay'dan yeni imaj! Tuğba Özay'ın yeni imajı neden şaşırttı?

Tuğba Özay’dan yeni imaj! Tuğba Özay’ın yeni imajı neden şaşırttı?

Tuğba Özay'dan yeni imaj! Tuğba Özay'ın yeni imajı neden şaşırttı? Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla yeni imajını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü manken Tuğba Özay'ın görünümü çok şaşırttı.

Tuğba Özay’dan yeni imaj! Tuğba Özay’ın yeni imajı neden şaşırttı? Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla yeni imajını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü manken Tuğba Özay’ın görünümü çok şaşırttı.

Tuğba Özay’dan yeni imaj

Magazin dünyasının bir döneme damga vuran ismi Tuğba Özay, uzun aradan sonra sessizliğini bozdu. Ünlü manken sosyal medya hesabını tekrar aktif kullanma başladı.
Manken ve modellik dışında bir dönem şakıcılık da yapan Özay, uzun süre gözlerden uzak kaldı.
Sosyal medya hesabında ard arda paylaşımlarda bulunan ünlü manken yeni imajını takipçileriyle paylaştı.

Tuğba Özay’ın yeni imajı neden şaşırttı

Saçlarında yaptığı değişiklikle yeni bir görüntüye bürünen Özay, “Alın size yeni imajıyla Tuğba Özay. Sıkı takipçilerim iyi bilir, 2 yıl önce Afrika örgüsü yaptırmıştım ve o yaz büyük patlama olmuştu o modelde… Şimdi de yaza girerken dedim yine bir değişiklik yapayım ve bu kez de Afro dalgası yaptırayım. Vallahi ben ve buradaki herkes bayıldı… Umarım sizler de beğenirsiniz” notuyla fotoğrafını paylaştı.
Tuğba Özay’ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeniye ulaştı. Daha önce saçlarına Afrika örgüsü yaptıran Güzel manken bu kez Afro dalgası yaptırdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri