Ana SayfaMagazinTuğba Özerk evlendi! Tuğba Özerk eşi  Gökmen Tanaçar kimdir?

Tuğba Özerk evlendi! Tuğba Özerk eşi  Gökmen Tanaçar kimdir?

Tuğba Özerk evlendi! Tuğba Özerk eşi  Gökmen Tanaçar kimdir? Ünlü Şarkıcı Tuğba Özerk Gökmen Tanaçar ile evlendi. Alaçatı'da ikamet eden ünlü şarkıcı Bebek'te sessiz sedasız evlendi. Tuğba Özerk'in gelinliği olay oldu.

Tuğba Özerk evlendi! Tuğba Özerk eşi  Gökmen Tanaçar kimdir? Ünlü Şarkıcı Tuğba Özerk Gökmen Tanaçar ile evlendi. Alaçatı’da ikamet eden ünlü şarkıcı Bebek’te sessiz sedasız evlendi. Tuğba Özerk’in gelinliği olay oldu.

Tuğba Özerk evlendi

Pandemi nedeniyle Alaçatı’da ikamet etmeye başlayan Tuğba Özerk, Gökmen Tanaçar ile sade bir törenle dünya evine girdi. Çiftin nikahına yakın dostları ve ailelerini katıldı.

Tuğba Özerk’in düğünde iki gelinlik giydi. İlk giydiği taş detaylı gelinliği hakkında Özerk, “Çok ağır gerçekten, güzel bir gelin olmuşumdur inşallah” ifadelerini kullandı. Özerk daha sonra mini şortlu bir gelinlik giydi.

Tuğba Özerk’in giydiği taş detaylı gelinlik çok ağır olduğu için düğünün ilerleyen saatlerinde ikinci bir gelinlik giydi. Özerk’in İkinci giydiği mini şortlu gelinliği beğenilmedi. Mini şortlu gelinlik sosyal medyada eleştirilerin odağı oldu.

Tuğba Özerk eşi Gökmen Tanaçar kimdir

Tuğba Özerk, uzun süredir beraber olduğu Gökmen Tanaçar ile aile arasında sade bir nikah töreniyle evlendi. Tuğba Özerk’in nikah şahitliğini menajeri Kemal Arslan, Gökmen Tanaçar’ın şahitliğini ise iş insanı Cemal Şen yaptı.

İş insanı Gökmen Tanaçar, Özerk ile tanışmalarının eskiye dayandığını söyleyerek “Bir gece cesaretimi topladım mesaj attım. Sevgili olduk ve evleniyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri