Ana SayfaMagazinTülin Şahin'in eski eşinden neden korkuyor? Pedro de Noronha Tülin Şahin'in kızını...

Tülin Şahin’in eski eşinden neden korkuyor? Pedro de Noronha Tülin Şahin’in kızını mı kaçırdı

Tülin Şahin'in eski eşinden neden korkuyor? Pedro de Noronha Tülin Şahin'in kızını mı kaçırdı? Ünlü manken Tülin Şahin, kızının babası tarafından kaçırılmasından oldukça endişe duyuyor. İşte dehşet verici olayın detayları haberimizde. 

Tülin Şahin’in eski eşinden neden korkuyor? Pedro de Noronha Tülin Şahin’in kızını mı kaçırdı? Ünlü manken Tülin Şahin, kızının babası tarafından kaçırılmasından oldukça endişe duyuyor. İşte dehşet verici olayın detayları haberimizde.

Tülin Şahin’in eski eşinden neden korkuyor?

Ünlü manken Tülin Şahin, çocuğu Siena Leyla’nın babası Portekizli Pedro de Noronha’nın eve her geldiğinde garip davranışlarda bulunduğunu ve odadaki kamera açılarını değiştirdiğini görünce şoke olup paniğe kapıldı. Tülin Şahin, kızının babası tarafından kaçırılmasından endişeleniyor.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt’un, “Tülin Şahin’i Korku Sardı! ‘Sözde Eşi’nden Şüpheleniyor” başlıklı yazısında şunları yazdı: Ünlü model Tülin Şahin’in mahkemelik olduğu ‘sözde eşi’ Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile arasındaki sular durulmuyor! Noronha, mahkemeye başvurarak, ‘Tülin Şahin, bana kızımız Siena Leyla’yı göstermiyor’ diyerek dava açmıştı. Bunun üzerine mahkeme, Noronha’nın her ayın ilk yedi günü, annesi Tülin Şahin’in evinde kızını görmesine izin vermişti.

Bu süreçten sonra aralarında suların durulduğunu düşünmüştüm ama maalesef öyle olmamış. Şimdi de Şahin’i, kızının babası tarafından kaçırılma korkusu sarmış. Yakın dostlarıyla bu korkusunu paylaşan Şahin, Noronha’nın eve kızını görmeye geldiğinde şüpheli davranışlarına şahit olduğunu söylemiş.

Noronha, en son gelip gittiğinde de evdeki kameraların yönünün değiştirildiğini fark edince iyice korkmaya başlamış. Şimdi kızını yanından ayırmamaya, işi olmadığı sürece evden çıkmamaya özen gösteriyormuş.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri