Ana SayfaTürkiyeTürk Hava Yolları çalışanından sevgilisine ahlaksız teklif! Reddedilince özel görüntüleri yayınladılar

Türk Hava Yolları çalışanından sevgilisine ahlaksız teklif! Reddedilince özel görüntüleri yayınladılar

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışan Attila H. T. isimli kişinin eski sevgilisinin özel görüntülerini yakın arkadaşıyla paylaştığı ortaya çıktı.

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışan Attila H. T. isimli (pilot olmak üzere) kişinin sevgilisinin çok özel görüntülerini arkadaşlarıyla paylaştıkları ortaya çıktı. Attila H. T. İsimli Türk Hava Yolları çalışanı, eski sevgilisi Ayşe C.’nin kendisine gönderdiği özel görüntüleri, yakın arkadaşı Gökalp T. İle paylaştı.

Ancak olay bununla da kalmadı. Son olarak Gökalp T. görüntüleri kamuya açık, herkesin görebileceği şekilde Whatsapp’tan paylaştı.

Medya Notu olarak her iki isme de telefonla ulaştık. Öncelikle Attila H. T. İsimli şahıs kedisinin Attila olmadığını söyledi. Konuyla alakası olmadığını belirtti. Ancak bu bir yalandı ve kısa sürede Medya Notu tarafından doğrulandı.

Daha sonra yine Medya Notu olarak WhatsApp üzerinden Ayşe C.’nin özel görüntülerini yayınlayan Gökalp T.’ye telefonla ulaştık. Ancak ona olayı anlattığımız ilk anda telefonu kapattı.

Neler yaşandı?

Eski sevgilisiyle arasında yaşananları anlatan Ayşe C., “Eski sevgilim Attila H.T. ve yakın arkadaşı Gökalp T. benimle grup seks yapmak istediler. Bir arkadaşıma da getirmemi söylediler. Bunu ilk duyduğumda şok oldum. Ne yapacağımı şaşırdım. Büyük bir üzüntü ve tedirginlik duydum. Durumu anlattığım ilk kişilerden biri Gökalp T.’nin sevgilisi oldu. Ben onların ahlaksız teklifini reddedince eski sevgilime gönderdiğim özel görüntülerimi Gökalp T.’nin yayınladığımı gördüm. Büyük bir öfkeyle onlara ulaşmaya ve görüntüleri kaldırmalarını sağlamaya çalıştım. Bu başıma gelenlerden dolayı büyük bir üzüntü ve şok içindeyim. Görüntüleri ben Whatsapp’ta yayınladıklarını gördüm. Ancak başka yerlerde de bana ait özel görüntülerimi yayınlamış olabileceklerinden endişe duyuyorum” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri