Ana SayfaSporTürk spor tarihine geçen açıklama! Ali Koç: Kimse Türkiye'ye gelmek istemiyor

Türk spor tarihine geçen açıklama! Ali Koç: Kimse Türkiye’ye gelmek istemiyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan unutulmayacak bir açıklama geldi. Koç görüştükleri hiçbir hocanın Türkiye'ye gelmek istemediğini söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan unutulmayacak bir açıklama geldi. Koç görüştükleri hiçbir hocanın Türkiye’ye gelmek istemediğini söyledi.

Fenerbahçe’de teknik direktör çalışmaları sürüyor. Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksel Divan Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, çok konuşulacak bir söze imza attı: Bu zamana kadar birçok isimle görüştük. Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yeni sezon öncesi teknik direktör arayışları sürerken Fenerbahçe Başkan Ali Koç, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Teknik direktör çalışmalarında son durumları üyelerle paylaşan Ali Koç’un önemli isimlerin Türkiye’de çalışmayı kabul etmediği bilgisini verip, “Kimse gelmek istemiyor” dediği öğrenildi.

Ali Koç: Kimse gelmek istemiyor

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Ali Koç’un, “Bu zamana kadar birçok isimle görüştük. Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda 3 tane aday var. Bu 3 aday ile artık son görüşmeleri yapıp karar vereceğiz” dediği bildirildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri