Ana SayfaMagazinTürkan Şoray estetik yaptırdı mı! İşte Instagram'daki son fotoğrafı

Türkan Şoray estetik yaptırdı mı! İşte Instagram’daki son fotoğrafı

Türkan Şoray estetik yaptırdı mı! İşte Instagram'daki son fotoğrafı. Türk sinemasının ‘sultan’ lakaplı oyuncusu Türkan Şoray’ın son fotoğrafı estetik iddiaları gündeme getirdi.

Neredeyse yılda iki kez Türkan Şoray estetik mi yaptırdı sorular gündeme geliyor. Türk sinemasının ‘sultan’ lakaplı oyuncusu Türkan Şoray’ın son fotoğrafıyla estetik iddiaları yeniden tartışılmaya başladı. Türkan Şoray gerçekten estetik yaptırdı mı yoksa görünümü yaşadığı sağlık sorununu aşmasının doğal bir sonucu mu?

Türkan Şoray estetik yaptırdı mı?

Türkan Şoray estetik yaptırmadı Instagram’dan paylaşılan fotoğraf, tamamen onun sağlığına kavuşmasıyla ilgili. Bilindiği gibi Şoray uzun zamandır olduğundan çok daha fazla kilolu haldeydi. Bunun nedeni de ‘Cushing Sendromu’ idi.

Vücut fazla kortizon ürettiği için yaşanan ‘Cushing Sendromu’ onun kilo almasına neden olmuştu.

Yaklaşık 6 yıl önce kortizondan kaynaklanan aşırı kiloları nedeniyle bir ameliyat oldu. Bu ameliyatta kendisine Prof. Dr. Nihat Yavuz eşlik etti. O ameliyatta Türkan Şoray’ın sol böbrek üstü bezi alınmıştı.

Türkan Şoray sadece geçe yıl yeniden sağlığına kavuştuğu için 20 kilo vermeyi başarıştı. Cildi ve vücudu sağlığına kavuşmasıyla birlikte adeta tazelenen Şoray Instagram fotoğrafıyla da büyük ilgi gördü. Hatta o kadar sağlıklı görünüyordu ki “estetik mi yaptırdı” soruları gündeme geldi. Ancak olayın estetikle ilgisi yok.

Türkan Şoray kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Türkan Şoray 1945 yılında İstanbul’da doğmuş bir oyuncudur. Türk sinemasının en sevilen kadın oyuncularının başında gelmektedir. Oyunculuğunun dışında senaristlik, yönetmenlik ve yapımcılık da yapmıştır. Şoray 1964 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘Acı Hayat’ filmindeki başarılı rolüyle en başarılı kadın oyuncu seçildi.

Türkan Şoray o kadar sevilmiş ve Türk sinemasının temel direği kabul edilmiştir ki kendisi aynı zamanda ‘4 yapraklı yonca’ olarak kabul edilen 4 isimden biridir. Bu isimler Filiz Akın, Fatma Girik ve Hülya Koçyiğit’ten oluşmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri