Ana SayfaTürkiyeTürkiye gazetesi Cem Küçük eliyle Erdoğan'a gözdağı mı vermeye çalışıyor?

Türkiye gazetesi Cem Küçük eliyle Erdoğan’a gözdağı mı vermeye çalışıyor?

Her koşulda ve şartta Erdoğancı olduğunu anlatan Cem Küçük bugün hayli ilginç bir yazı kaleme aldı. AK Parti’nin 23 Haziran’da yaşadığı hezimette faturanın büyüğü AK Parti medyasına kesilmişti. AK Parti medyasının itibar suikastleriyle ünlü isimlerinden biri de şüphesiz Cem Küçük.

AK Parti’nin kaybettiği seçimlerden kendini münezzeh tutan Cem Küçük, başarısızlığın faturasını neredeyse Erdoğan’a kesmiş görünüyor!

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, “Her şey AK Parti’nin elinde” başlıklı bir yazı kaleme aldı bugün. Cem Küçük “Her şey AK Parti’nin ve Başkan Erdoğan’ın elinde… Başkan Erdoğan kılıcı sert vurur, kimseye acımaz ve halka kulak verirse 2023 sorun olmaz. Büyükşehirlerde AK Parti’ye yönelik AK Partililerden gelen eleştiriler var ama bu eleştiriler henüz Erdoğan’a yönelmedi.” sözleriyle altan alta Erdoğan’ı tehdit eder gibiydi.

Özellikle “Ancak halkın kredisi kimseye sonsuz değil. Değişim gerçekleşmezse ve halkın beklentileri karşılanmazsa 2023 çok zora girer.” şeklindeki ifadeler AK Parti’den çok Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alıyor gibi.

AK Parti’nin yerel seçimlerde yaptığı yanlışları sıralarken Cem Küçük’ün kendini eleştirilerden muaf tutması tuhaf karşılandı.

Cem Küçük’ün yazısını okumak isterseniz…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz