Ana SayfaTürkiyeTürkiye siyasetinde bir ilk! Cumhur İttifakı Gelecek Partisi ile buluştu

Türkiye siyasetinde bir ilk! Cumhur İttifakı Gelecek Partisi ile buluştu

Gelecek Partisi ile hiçbir platformda karşılaşmamaya özen gösteren Cumhur İttifakı ve paydaşları bu geleneği Alanya’da bozdu.

Daha önce AK Parti ve MHP, Genel Merkez’in yanı sıra herhangi bir il ve ilçede Gelecek Partisi kurmaylarıyla buluşmamış, Ramazan Bayramı için gelen bayramlaşma talebini dahi yanıtsız bırakmıştı.

Alanya’da gelenek bozuldu!

Nezaket ziyareti amacıyla bütün partilerden randevu talep eden Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk’a AK Parti haricindeki bütün ilçe başkanlarından olumlu yanıt geldi. AK Parti Alanya ilçe başkanlığı, Gelecek Partisi Alanya teşkilatına randevu vermezken MHP’li belediye başkanı Adem Murat Yücel ve Cumhur İttifakı’nın ortaklarından Büyük Birlik Partisi’nin Alanya ilçe başkanı Fevzi Yıldırım görüşmeyi kabul etti.

İlk durak Alanya Belediyesi oldu!

Gelecek Partisi Alanya ilçe başkanı Hüseyin Tuluk, beraberindeki teşkilat mensuplarıyla beraber Alanya Belediyesini ziyaret etti. Cumhur ittifakının adayı olarak seçimi kazanan MHP’li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığının randevu talebine hızlı bir dönüş yaparak Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatını makamında ağırladı. Görüşme basına kapalı yapıldı.

Nezaket ziyaretlerimize devam edeceğiz

Alanya Belediyesi’nin ardından Cumhur İttifakı’nın bir diğer ortağı Büyük Birilik Partisi’nin Alanya İlçe Başkanı Fevzi Yıldırım’ı da beraberindeki partililer ile birlikte ziyaret eden başkan Tuluk, şunları söyledi:

Parti isimlerine takılmamak lazım

Türk siyasetinin önemli şahsiyeti olan Merhum Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurmuş olduğu partideyiz. İlçe Başkanımız Sn. Fevzi Yıldırım başkanımızın ve değerli Büyük Birlik Partili dostlarımızla bir aradayız.
Siyasi partilerin isimlerine takılmak isim hafızasının ürünüdür. Siyasi parti isimleriyle siyasi değerlendirmelerde bulunmak sağlıklı ruh halinin olmadığının göstergesidir. İyi Deva Gelecek üçlemesi yapıp da akabinde bunları nasıl FETÖ ile ilişkilendirip iltisaklı hale getiririm düşüncesini gütmek iyi niyetli yaklaşım değil bilakis art niyet barındırır.
Ne yani bugün de Büyük Birlik partisindeyiz deyip de şimdi manşetler mi atılacak Büyük Gelecek projesi mi yazılacak. Böyle şeyler ufak ve basit şeyler. Biz işimizi yapacağız. Biz nezaket ziyaretlerimize devam edeceğiz. Çünkü biz bir siyasi partiyiz ve temsil makamındayız. Temsil ettiğimiz hemşehrilerimizin menfaatleri doğrultulsunda hareket ederiz. Bizim icazet alacağım bizim talimat alacağımız tek yer milletimizdir, Alanyalı hemşehrilerimizdir. Bu vesileyle demokrasi şölenini oluşturmaya devam edeceğiz ve bu şölenimize bizlere kapılarını açarak gönül bağlarımızı pekiştiren kıymetli Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Sn.Fevzi Yıldırım Bey’in şahsında Büyük Birlik Partisi camiasına hepinizin huzurunda teşekkürlerimi iletirim.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri