Ana SayfaMagazinTuvana Türkay'dan çarpıcı estetik açıklaması! "Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim"

Tuvana Türkay’dan çarpıcı estetik açıklaması! “Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim”

Tuvana Türkay'dan çarpıcı estetik açıklaması! Kağıt Ev dizisi ile izleyenlerin dikkatini çeken Tuvana Türkay, hakkında çıkan estetik iddialarına "Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim" diyerek cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Tuvana Türkay’dan çarpıcı estetik açıklaması! Kağıt Ev dizisi ile izleyenlerin dikkatini çeken Tuvana Türkay, hakkında çıkan estetik iddialarına “Burnum dışında estetiğimi çıkarın ülkeyi terk ederim” diyerek cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Tuvana Türkay’dan çarpıcı estetik açıklaması

Bir sosyal medya hesabı üzerinden geçmiş yıllara ait estetiksiz bir fotoğrafının paylaşılmasına tepki gösteren oyuncu Tuvana Türkay, “Burnum dışında en ufak bir estetik müdahale varsa, ülkeyi terk ederim” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Tuvana Türkay estetiksiz fotoğrafını yayınlanan bir sosyal medya hesabındaki yoruma tepki gösterdi. Twitter’da, “Densiz gaflarıyla gündeme gelmeyi seven estetik güzellerimizden Tuvana Türkay” diye paylaşılan fotoğraflara, oyuncu sessiz kalmadı.

“KİŞİSEL HAKARETE DÖNÜŞTÜRMÜŞSÜNÜZ”

Yapılan paylaşıma tepki gösteren güzel oyuncu, “Densiz gaf(ları). Sözüm ona amacınız ‘tanınmış insanların büyük değişimlerini paylaşıp estetiği aslında ne kadar harika bir şey olduğunu ve insanların kırılan özgüvenlerinin arkasındaki gerçekliği göstermektir’ demişsiniz. Ama densizlikten girip magazin çarpıtması bir olayı da durmadan densizlik gafları adı altında kişisel bir hakarete dönüştürmüşsünüz” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri