Ana SayfaTürkiyeTV5 sunucusu Hasan Basri Akdemir'den Gökçek'e yanıt: Gelin kim kimin kanatları artında...

TV5 sunucusu Hasan Basri Akdemir’den Gökçek’e yanıt: Gelin kim kimin kanatları artında tartışalım!

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in, TV5 sunucusu Hasan Basri Akdemir'i hedef alan paylaşımına Akdemir'den cevap geldi

TV5’te yayınlanan 4.GÜÇ programın sunucusu Hasan Basri Akdemir, geçtiğimiz günlerdeki bir yayında Mansur Yavaş’ın bütün köylere internet götürülmesine ilişkin projesini ekranlara taşımış ardından Melih Gökçek’in bir paylaşımına da yer vererek “Ankaralıları yaptığı tercihten dolayı tebrik ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Mansur Yavaş’ın kanatları altına aldığı…

Söz konusu programın ardından Melih Gökçek, programın ilgili kestine yer vererek yaptığı paylaşımda, Akdemir’in ve TV5’in Mansur Yavaş’ın kanatları altına girdiğini öne sürmüştü. Gökçek, yaptığı paylaşımda “YAVAŞ’IN KANATLARI ALTINA ALDIĞI TV 5’İN PROGRAM YÖNECİSİNİN HABERİ. BİDE MANSUR’UN KIRSAL BÖLGELERE İLGİSİNİ BİZİM VİDEODAN İZLE BAKALIM.OLAY ÖYLE Mİ?HABERİN ARKA PLÂNI NE? HADİ BU KLİBİ YAYINLASANA. MİLLET İKİSİNİDE SEYREDİP DEĞERLENDİRSİN. İLİŞKİLER BOZULUR DEĞİL Mİ?” ifadelerini kullandı.

Akdemir’den yanıt: TV5 sadece milletin ve Milli Görüş camiasının kanatları altındadır!

Gökçek’in bu paylaşımına ise Hasan Basri Akdemir’den yanıt gecikmedi. Akdemir, 4.GÜÇ programında Melih Gökçek’in iddialarına yanıt vererek şunları söyledi: “TV5 sadece milletin ve bu kanalın kuruluşunda çok büyük emekleri geçen Milli Görüş camiasının kanatları altındadır. Madem böyle bir iddianız var Sayın Gökçek, bu iddiayı gelin, buyrun TV5 stüdyolarında birlikte saygı, sevgi çerçevesi içinde yaşınıza ve bulunduğunuz makamlara hürmeten çok saygılı bir biçimde rakamlarla konuşalım.”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin oğlunuzun kanalına verdiği reklamları tartışalım

Akdemir, sözlerine şöyle devam etti: “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin oğlunuzun sahibi olduğu Beyaz TV’ye verdiği reklamları tartışalım. Mansur Yavaş’ın TV5’e verdiği rakamları tartışalım. Görelim kim kimin kanatları altında?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri