Ana SayfaTürkiyeUçak kazasından geriye sadece fotoğrafları kaldı

Uçak kazasından geriye sadece fotoğrafları kaldı

İzmir-İstanbul seferini yapan uçağın inişi sırasında yere çakılmasıyla hayatını kaybeden yolculardan biri de seyahati bir yaşam biçimine dönüştürmüş olan Songül Bozkurt oldu. Henüz 29 yaşında olan Songül’den geriye sadece seyahat fotoğrafları kaldı.

İzmir-İstanbul seferini yapan Pegasus’a ait uçağın iniş yaptıktan sonra kayarak pistin sonundaki toprak zemine çakıldığı kazada hayatını kaybeden 29 yaşındaki Songül Bozkurt’tan geriye seyahatlerinde çekildiği fotoğrafları kaldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda dün akşam meydana gelen kazada özel bir hava yolu şirketinin İzmir-İstanbul seferini yapan uçağı, iniş yaptıktan sonra kayarak pistin sonundaki toprak zemine çakılmıştı.

Kazada hayatını kaybeden 3 kişiden biri olan 29 yaşındaki Songül Bozkurt’un İzmir’de yaşadığı öğrenildi. Genç kadının bekar olduğu ve farklı yerler görmeyi sevdiği için çok sık seyahat ettiği ifade edilirken, Bozkurt’un İstanbul’a da bir arkadaşıyla görüşüp gezmek için gittiği öğrenildi. Songül Bozkurt’tan geriye Dubai ve Abu Dabi’de çekildiği fotoğraf kareleri kaldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri