Ana SayfaMagazinUçankuş TV neden kapandı? Uçankuş TV’ye ne oldu?

Uçankuş TV neden kapandı? Uçankuş TV’ye ne oldu?

Uçankuş TV neden kapandı merak konusu. Magazin haberciliğinin Türkiye'deki en önemli ismi olan Can Tanrıyar'dan henüz açıklama yapılmadı. Uçankuş TV maddi sorunlar yüzünden mi kapandı?

Uçankuş TV neden kapandı merak konusu. Magazin haberciliğinin Türkiye’deki en önemli ismi olan Can Tanrıyar’dan henüz konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı. Uçankuş TV maddi sorunlar yüzünden mi kapandı?

Uçankuş TV’yi finanse eden isim olarak bilinen Metin Güneş ile Can Tanrıyar arasında fikir ayrılıkları olduğu iddia edildi. Peki Uçankuş TV nededen kapandı, ne oldu?

Uçankuş TV neden kapandı?

TELE1’in haberine göre, Uçankuş TV’yi finanse eden Metin Güneş ile Can Tanrıyar arasında fikir ayrılıkları vardı. Kanalın finansörü olan Metin Güneş, 1 buçuk yıl sonra kanalın yüzde 65 ortağı olan Can Tanrıyar’dan bir rapor istedi.

Uçankuş TV’nin kapanma nedeni uyuşmazlık mı?

Uzun yıllar magazin haberciliğinde zirveye oynayan televizyon kanalı olan Uçankuş TV, Can Tanrıyar’ın yokluğunda internetteki yayınlarını da sonlandırdı.

Kanalın finansmanını sağlayan Metin Güneş’in Can Tanrıyar’dan rapor istediği bunun üzerine ikili arasında anlaşmazlık yaşandığı konuşuluyor.

Can Tanrıyar ve Uçankuş ekibi kısa süre önce Maslak’ta modern bir binaya taşınmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri