Ana SayfaSporUEFA Avrupa Ligi’nde Birinci ön eleme eşleşmeleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi’nde Birinci ön eleme eşleşmeleri belli oldu

Avrupa futbolunun iki numaralı kupası UEFA Avrupa Ligi’nde 1. ön eleme kuraları belli oldu.

Avrupa’nın kulüpler düzeyinde en büyük ikinci turnuvası olan UEFA Avrupa Ligi’nde birinci ön eleme kuraları belli oldu. İsviçre’nin Nyon kentinde düzenlenen kuraya toplam 94 kulüp katıldı.

Organizasyonun birinci maçları 11 Temmuz’da, rövanş karşılaşmaları ise 18 Temmuz tarihinde oynanacak.

İşte kuralar:

GRUP 1:  Malmö (SWE) v Ballymena (NIR)/NSÍ (FRO) Connah’s Quay Nomads (WAL) v Klmarnock (SCO) Bredablk (ISL) v Vaduz (LIE) Brann (NOR) v Shamrock Rovers (IRL) Vtebsk (BLR) v KuPS Kuopo (FIN)

GRUP 2: Ordabasy Shymkent (KAZ) v Torpedo Kutas (GEO) Sant Julà (AND)/Europa (GIB) v Lega (POL) Gzra Unted (MLT) v Hajduk Splt (CRO) Radnck Nš (SRB) v Flora (EST) CSKA Sofa (BUL) v Ttograd (MNE)

GRUP 3: Maccab Hafa (ISR) v Mura (SVN) Debrecen (HUN) v Kukës (ALB) Jeunesse Esch (LUX) v Tobol Kostanay (KAZ) FCSB (ROU) v Mlsam Orhe (MDA) Cukarck (SRB) v Banants (ARM)

GRUP 5: Levsk Sofa (BUL) v Ruzomberok (SVK) Akademja Pandev (MKD) v Zrnjsk (BIH) FK Zeta (MNE) v Fehérvár (HUN) Shakhtyor Solgorsk (BLR) v Hbernans (MLT) Neftç (AZE) v Speranta Nsporen (MDA)

GRUP 6: Olmpja Ljubljana (SVN) v Rgas FS (LVA) Budapest Honvéd (HUN) v Zalgrs Vlnus (LTU) Radnk Bjeljna (BIH) v Spartak Trnava (SVK) Fola Esch (LUX) v Chkhura Sachkhere (GEO) Alashkert (ARM) v Makedonja Skopje (MKD)

GRUP 7: Dnamo Tbls (GEO) v La Forta (SMR)/Engordany (AND) Šrok Brjeg (BIH) v Karat Almaty (KAZ) Kauno Zalgrs (LTU) v Apollon Lmassol (CYP) Ventspls (LVA) v Teuta (ALB) Cracova Kraków (POL) v DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)

GRUP 8: Stjarnan (ISL) v Levada Tallnn (EST) Barry Town (WAL)/Clftonvlle (NIR) v Haugesund (NOR) Rtera (LTU) v KÍ (FRO)/Tre For (SMR) Dnamo Mnsk (BLR) v Lepaja (LVA) Norrköpng (SWE) v Sant Patrck’s (IRL) Aberdeen (SCO) v RoPS Rovanem (FIN)

 GRUP 9: Domzale (SVN) v Balzan (MLT) Laç (ALB) v Hapoel Beer-Sheva (ISR) Buducnost Podgorca (MNE) v Narva Trans (EST) Sabal (AZE) v U Craova 1948 (ROU) Pyunk (ARM) v Shkup (MKD) AEK Larnaca (CYP) v Petrocub-Hncest (MDA)

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,945TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz