Ana SayfaMagazinUğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor! İşte ayrılık nedeni

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor! İşte ayrılık nedeni

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor! Ayrılık nedeninin temelinde Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık olduğu iddia edildi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor? Ayrılık nedeni de iddiaya göre gayet net.

Üç sezondur perşembe akşamları seyirciyi ekran başına toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bombalar peş peşe patlıyor. Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Vahide Perçin ve Kerem Alışık’ı buluşturan dizide flaş bir ayrılık daha yaşanıyor.

Geçen hafta Vahide Perçin’in vedasının ardından dizinin bir diğer başrol oyuncusu Uğur Güneş de projeden ayrılıyor. Uğur Güneş’in uzun süredir eski sevgilisi Hilal Altınbilek yüzünden Kerem Alışık’la yaşadığı gerginlikten dolayı projeden ayrılmak istediği konuşuluyordu. Başarılı oyuncu 77. bölümde Adana’da çekilen dizinin ekibine veda edecek.

View this post on Instagram

Üç sezondur perşembe akşamları seyirciyi ekran başına toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bombalar peş peşe patlıyor. Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Vahide Perçin ve Kerem Alışık'ı buluşturan dizide flaş bir ayrılık daha yaşanıyor. Geçen hafta Vahide Perçin'in vedasının ardından dizinin bir diğer başrol oyuncusu Uğur Güneş de projeden ayrılıyor. Sözleşmesi biten Güneş'in uzun süredir eski sevgilisi Hilal Altınbilek yüzünden Kerem Alışık'la yaşadığı husumetten dolayı projeden ayrılmak istediği konuşuluyordu. Başarılı oyuncu 77. bölümde Adana'da çekilen dizinin ekibine veda edecek. (Birsen Altuntaş) #birzamanlarçukurova #birzamanlarcukurova #hilalaltınbilek #hilalaltinbilek #uğurgüneş #ugurgunes #keremalışık #keremalisik #magazin #magazinhaberi #magazinhaberleri #magazinhaber #magazinfısıltısı #magazinfisiltisi #haber #yenihaber #ünlüler #tbt #trowback #trowbackthursday #instagram

A post shared by Magazin Fısıltısı ? (@magazinfisiltisi) on

Son olarak Vahide Perçin’i kaybeden dizi perşembe akşamı ATV ekranlarında saat 20:00’de ekrana gelecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri