Ana SayfaMagazinMilyoner sorusu: Ukrayna'da Orta Çağ'a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine...

Milyoner sorusu: Ukrayna’da Orta Çağ’a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine gidip yaptığı evlilik teklif kabul edilmeyen bir erkeğe eli boş gitmesin diye hangisi verilir?

Kim Milyoner sorusu: Ukrayna'da Orta Çağ'a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine gidip yaptığı evlilik teklif kabul edilmeyen bir erkeğe eli boş gitmesin diye hangisi verilir?

60 bin lira değerinde 9. soru geldi. Ukrayna’da Orta Çağ’a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine gidip yaptığı evlilik teklif kabul edilmeyen bir erkeğe eli boş gitmesin diye hangisi verilir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 933. bölümü bu akşam yayınlandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Milyoner yarışmasında cevabı merak edilen soru şu şekilde: Milyoner sorusu: Ukrayna’da Orta Çağ’a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine gidip yaptığı evlilik teklif kabul edilmeyen bir erkeğe eli boş gitmesin diye hangisi verilir?

Şansının da yardımıyla soruları birer birer yanıtlayan Aysu 30 bin lira kazandı. Sonrasıdda da 60 bin liralık soruya kadar geldi Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında. İlginç bir gelenek sorusu geldi Milyoner yarışmasında: Ukrayna’da Orta Çağ’a kadar giden bir geleneğe göre kızın evine gidip yaptığı evlilik teklif kabul edilmeyen bir erkeğe eli boş gitmesin diye hangisi verilir?

A. At nalı

B. Bal kabağı

C. Tavuk yumurtası

D. Kızın eski ayakkabısı

Aysu burada riske girmedi ve geri çekilme kararı aldı. Cevap olarak da eğer devam etseydim B seçeneği derdim diye konuştu. Ve doğru tahmin etti. Ancak yarışmadan çekilmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri