Ana SayfaTürkiyeÜlkü Ocakları tarafından tehdit edilen Sinan Atsan'dan açıklama geldi

Ülkü Ocakları tarafından tehdit edilen Sinan Atsan’dan açıklama geldi

Bornova Ülkü Ocakları Başkanı Burak Çöpellev tarafından kendisine gönderilen Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, konuya ilişkin Medya Notu'na bir açıklama yaptı

Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, kendisine sosyal paylaşım sitesi Instagram üzerinden gelen tehdit mesajını paylaştı.

İzmir Bornova Ülkü Ocakları Başkanı Burak Çöpellev, Atsan’ın yaptığı bir Gelecek Partisi paylaşımına mesaj göndererek “Başkalarının gazına gelmeyin, kimsenin de sabrı ile oynamayın” ifadelerini kullandı.

Kendisine gelen tehdit mesajına ilişkin açıklama yapan Atsan ise gerçekleri konuşmalarının engellenemeyeceğini belirterek şunları kaydetti:

Geçtiğimiz günlerde genel başkan yardımcımız Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ a Ülkü Ocakları ve MHP ortaklığı ile yapılan saldırıdan sonra savunucu paylaşımlarımızı yaparken İzmir Ülkü ocaklarından da şahsım adına tehdit mesajları almaya devam ediyorum. Tabi ki bu tehditler gerçekleri konuşmamızı hiç bir zaman engelleyemeyecektir. Her zaman milletimizin yanında olup doğruları savunacağız. Yola çıkarken belirledikleri ilkelerini unutanlar, ortakları ile şiddete başvurmaya devam ediyor. Daha önce ki paylaşımlarımda da belirttiğim gibi MHP yıllarca şiddet kullanarak iktidara gelmeye çalışmıştır. Ama bu saatten sonra şiddet değil millet karar verecektir. Vatanı Eski Türkiye’ye döndürme çabaları her zaman boşa çıkacaktır. Artık bizler yani Geleceğin gençleri bunların karşılarında dimdik ve milletin yanında da güçlü duracaktır.

Bornova Ülkü Ocakları Başkanı Burak Çöpellev’in instagram hesabı

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri