Ana SayfaTürkiyeÜlkü ocaklarında Erdoğan’ı indirmenin provaları mı yapılıyor?

Ülkü ocaklarında Erdoğan’ı indirmenin provaları mı yapılıyor?

Selçuk Özdağ'ı yaralayan isimlerden biri olan ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren'in, skandal sözlerle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da hedef aldığı ortaya çıktı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ cuma günü evinin önünde silahlı, sopalı saldırıya uğradı. Saldırganlardan biri olan ülkü ocakları yöneticisi Abdurrahman Gülseren yakalanarak gözaltına alındı. Abdurrahman Gülseren ile ilgili son derece ilginç bilgiler ortaya çıkmaya başladı.  

YouTube’da “Terakki Mecmua Sohbetleri İttihat Terakki ve Milliyetçilik” başlığıyla bir videoda çarpıcı yorumlar yapan Abdurrahman Gülseren’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı indirmekten bahsettiği bölümler kan donduran cinsten.

MHP’ye bağlı ülkü ocaklarında yönetici olan Abdurrahman Gülseren, Cumhurbaşkanı hakkında “Erdoğan günümüzün 3. Abdülhamid’i 2. Abdülhamid’i biz indirdik üçüncüsünü de biz indireceğiz inşallah. Erdoğan kendine Abdülhamid’i rehber alan bir adam. Biz de Erdoğan’a karşı ittihatçıları rehber alan bir adamız. Normal yani” diyor.

Hatırlanacağı gibi MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Selçuk Özdağ’a cevaben attığı tweetlerde ülkü ocakları için şu ifadeleri kullanmıştı:

“Ülkücü gençler artık sokaklarda değiller. O durum 80 öncesinde kaldı. Ülkü ocakları kültür ve irfan ocakları oldu. Entelektüel merkezler oldu artık.”

Ülkü ocaklarından entelektüel merkezler olarak bahseden Semih Yalçın, acaba gözaltına alınan Abdurrahman Gülseren’in Erdoğan’ı devirmekten bahsettiği sözleri için ne diyecek? Ülkü ocaklarında Erdoğan’ı indirmenin provaları mı yapılıyor?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri