Ana SayfaMagazinUma Thurman Uber dizisi Super Pumped'de başrolde

Uma Thurman Uber dizisi Super Pumped’de başrolde

Uma Thurman Uber’in hikayesinin anlatıldığı Super Pumped adlı dizide yer alacak. Her sezon büyük bir iş dünyası hikayesine odaklanan “Super Pumped”da ilk sezon Uber’in hikayesiyle açılıyor ve dizide Arianna Huffington’ı Uma Thurman canlandıracak

Uma Thurman, Amerikan taşımacılık şirketi Uber’in yükselişini anlatan Showtime dizisi “Super Pumped”de Arianna Huffington olarak rol alacak.

Variety’nin haberine göre, ilk sezonu Mike Isaac’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Super Pumped” bir antoloji olarak planlanıyor.

Ayrıca Joseph Gordon-Levitt Kyle Chandler da dizide yer alacak oyuncular arasında.

Uma Thurman Uber dizisi Super Pumped’de

Uber CEO’su ve kurucu ortağı Travis Kalanick (Gordon-Levitt) ve onun akıl hocası Bill Gurley (Chandler) ile zaman zaman çalkantılı ilişkisi etrafında dönen dizi teknoloji meraklıları için büyük merak konusu. Silikon Vadisi’nin iniş ve çıkışlarını da somutlaştıracak olan Uber dizisi bir taşımacılık şirketinin başarılı yolculuğunu anlatacak.

Bu yapım Thurman’ın son yıllardaki en son TV rolü olarak biliniyor. En son Netflix dizisi “Chambers”da rol aldı ve daha önce “The Slap” ve “Imposters” dizilerinde oynadı. Ayrıca 2012’de NBC dizisi “Smash” da yardımcı oyuncu rolüyle Emmy adaylığı aldı. Ardından Apple için gerilim dizisi “Suspicion”da rol alacak.

Daha çok filmleriyle tanınan ve Quentin Tarantino’nun “Ucuz Roman”daki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar’a aday gösterilen Uma Thurman, yine Tarantino ile “Kill Bill Vols. 1 & 2” unutulmaz performanslara imza attı. Her iki yapımda da Altın Küre adaylığını kazandı. 2003 yılında HBO filmi “Hysterical Blindness” ile Altın Küre kazandı.

“Pulp Fiction” ve “Kill Bill” dizileriyle tanınan Thurman, girişimci ve haber sitesi The Huffington Post’un kurucu ortağı ve Uber yönetim kurulu üyesi olan Arianna Huffington’ıı canlandıracak.

Uma Thurman 2 seri halinde çekilen Kill Bill filminden bir dövüş sahnesinde.

Uma Thurman en son Netflix dizisi “Chambers”da rol aldı. Uber’den önce Apple gerilim dizisi “Suspicion”da da bir başrol rol alacak.

Showtime için senaryo programlamadan sorumlu başkan yardımcısı Amy Israel, “Doğuştan gelen karmaşıklığını, zekasını ve manyetizmasını” ödünç verecek olan Thurman ile işbirliği yapmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

“Uma, Joseph, Kyle ve inanılmaz topluluğumuz şüphesiz bu itici, kültürü tanımlayan ve çılgınca eğlenceli ‘Super Pumped’ hikayesini hayata geçirecek. Dünyanın bunu görmesini bekleyemeyiz” diye ekledi.

Dizinin yapım ekibi

Beth Schacter ve “Billions” yaratıcıları Brian Koppelman ve David Levien, “Super Pumped”da yazar, yönetici yapımcı ve showrunner olarak görev yapıyor.

Allen Coulter ilk bölümü yönetecek ve yürütücü yapımcılık yapacak. Paul Schiff, Allyce Ozarski ve Stephen Schiff de baş yapımcılar. Isaac yardımcı yapımcıdır. Hikayeler serisi Showtime tarafından üretilecek.

Elisabeth Shue, Kerry Bishe, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt ve Babak Tafti de dizinin oyuncu kadrosunu tamamlıyor.

“Super Pumped” her sezon farklı bir büyük iş dünyası hikayesine odaklanacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri