Ana SayfaTürkiyeÜmit Özdağ yeni parti mi kuruyor? Canlı yayında flaş açıklamalar

Ümit Özdağ yeni parti mi kuruyor? Canlı yayında flaş açıklamalar

İYi Parti'den ihraç edilen Ümit Özdağ yeni parti mi kuruyor? Kübra Par'ın programına katılan Kübra Par, 'yeni parti mi kuruyorsunuz' sorusuna cevap verdi.

İyi Parti’den ihraç edilen Ümit Özdağ yeni parti mi kuruyor? Kübra Par’ın programına katılan Kübra Par, ‘yeni parti mi kuruyorsunuz’ sorusuna cevap verdi.

Ümit Özdağ yeni parti mi kuruyor?

İşte programda yaşananlar…

Kübra Par: Ümit Bey İyi Parti’ye dönmek istediğinizi, dava açmak istediğinizi söylüyorsunuz. Meral Akşener’in sizinle ilgili bir anketten bahsettiniz. O ankette parti kursanız yüzde 11 alabileceğinizin yazıldığından bahsettiniz. Yargı süreci sonunda İyi Parti’ye dönemezseniz yeni parti kurmayı düşünür müsünüz? Muharrem İnce’nin memleket hareketi gibi bilir hareket başlatma niyetiniz mi var?

Ümit Özdağ: Ben bu süreç bitmeden diğer süreçle ilgili farazi yorumlar yapmam. Bugün birçok arkadaşımızla sohbet ettik. Anadolu’nun değişik yerlerinden gelenler.

Bir ay içinde davayı açacağım. Nasıl sonuçlanır bilmiyorum. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun da dediği gibi hayatımız üzerinde hakim değiliz ama duruşumuz üzerinde hakim olmaya çalışmalıyız.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri